מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 89 ₪

קילומטר ויומיים לפני השקיעה

מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 89 ₪
במלאי
מק״ט
11201161
עמודים
328
יציאה לאור
5 באוג׳ 2015
יתכן מאוד שאליש בן זקן, המגדיר את עצמו "פקיד של החטאים האנושיים הקטנים", הוא האדם הכי פחות מתאים לחקירת נסיבות ההתאבדות של ד"ר יהודה מנוין, פילוסוף ידוע לשמצה. אך יום אחד נכנס מפקד אגף החקירות במשטרת מרחב ירקון למשרד החקירות של בן זקן ומבקש לשכור את שירותיו.
 
לאליש נדמה שמדובר במלכודת - מדוע מבקשת המשטרה את עזרתו של חוקר פרטי? ולמה במקרה התאבדות כה פשוט למראית עין? תהיותיו של אליש מסתבכות כאשר הוא מגלה שבתיק החקירה המשטרתי שתל מישהו פיסת ראיה שנועדה למשוך אותו אל החקירה, וכי ראייה זו מובילה אל מקרה מוות אחר, הרצח של דליה שושן, זמרת רוק מצליחה משדרות, שגופתה נמצאה בדירתה חודשיים קודם לכן.
 
בקילומטר ויומיים לפני השקיעה מפגיש אותנו שמעון אדף עם כמה זירות בהוויה הישראלית המוכרות לו היטב: סצנת הרוק המקומית על דקויותיה, העולם האקדמי, בעיקר מן הצד היהיר והאפל, העיר הגדולה תל אביב ולעומתה, כמו במערכת שמש אחרת, עיירות הפיתוח של הנגב. בין הזירות הללו נע הגיבור שלו, אליש בן זקן, דמות חידתית, מסקרנת ומטרידה. מצד אחד ניחן אליש, לפחות על פי אמונתם של בני משפחתו, במגע ממית, המזכיר את מגעו של המלך מידאס. מצד שני יש לו יכולת, הנרמזת בשמו, אלישע להעיר את המתים. הוא נתפס כמחוללו של מחול המוות הסובב אותו, ובה בעת כקורבן הראשי שלו.
מידע נוסף
סופר/ת שמעון אדף
יציאה לאור 5 באוג׳ 2015
עמודים 328

מה עוד יכול לעניין אותך?

ספרים נוספים של שמעון אדף:
 1. אהבתי לאהוב
  אהבתי לאהוב
  מחיר מיוחד 50 ₪ מחיר רגיל 96 ₪
 2. כפור
  כפור
  מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 89 ₪
 3. קום קרא
  קום קרא
  מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 98 ₪
 4. קובלנה של בלש
  קובלנה של בלש
  מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 69 ₪
 5. מוקס נוקס
  מוקס נוקס
  מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 89 ₪
 6. ערים של מטה
  ערים של מטה
  מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 94 ₪