מחיר מיוחד 59 ₪ מחיר רגיל 98 ₪

תעתוע

מחיר מיוחד 59 ₪ מחיר רגיל 98 ₪
במלאי
מק״ט
11201473
מחבר/ת
קולין הובר
עמודים
272
יציאה לאור
1 בינו׳ 2020
תרגום
נעמה תורן

לואן אשלי היא סופרת בתחילת דרכה על סף קריסה כלכלית. יום אחד פונה אליה ג'רמי קרופורד, שאשתו וריטי - סופרת פופולרית – מרותקת למיטה, ומציע לה להשלים את כתיבתה של סדרת ספרים רבת-מכר בשם אשתו. ללואן אין ברירה אלא להסכים. היא מגיעה לבית משפחת קרופורד בכוונה להישאר שם לילה אחד או שניים – די זמן למיין את אי־הסדר בחדר העבודה של וריטי ולאסוף את כל החומר הדרוש לה לכתיבת הספר הבא בסדרה. אלא שהימים חולפים בחברתו של ג'רמי, והיא פחות ממהרת לעזוב.
במהלך שהותה שם לואן מגלה כתב יד חבוי, אוטוביוגרפיה המכילה הודאות מצמררות שווריטי תיכננה לקחת איתה לקברה, ובהן גם האמת מאחורי האירועים שהפכו על פיהם את חייהם של בני הזוג. אמת שאם תתגלה לג'רמי, תמוטט עוד יותר את האב המתאבל. לואן מחליטה לשמור בסוד את קיומו של כתב היד ולהניח לג'רמי להמשיך להאמין שווריטי היא רק קורבן תמים ביש מזל של הנסיבות.
אבל ככל שרגשותיה לאב ולבעל המסור מעמיקים, היא מתחילה לתהות אם זה נבון מבחינתה להמשיך לשמור את הסוד הזה. אחרי הכול, אם ג'רמי יקרא את האוטוביוגרפיה של אשתו, הוא לא יוכל להמשיך לאהוב אותה.
קולין הובר כבשה את המקום הראשון ברשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס עם ספריה 'אהבה מכוערת', 'וידוי', 'איתנו זה נגמר', 'בקצב הלב' ו'לאהוב בלי סודות'. זכתה שלוש פעמים ברציפות בפרס goodreads choice לספר הרומנטי הטוב ביותר.
"אזהרה: תעתוע לא ימס את לבכם, הוא ישרוף את נשמתכם!"
קינדל קראק בוק ריוויו

מידע נוסף
תרגום נעמה תורן
מחבר/ת קולין הובר
Author קולין הובר
יציאה לאור 1 בינו׳ 2020
עמודים 272
ספרים נוספים של קולין הובר:
 1. לאהוב בלי סודות
  לאהוב בלי סודות
  מחיר מיוחד 59 ₪ מחיר רגיל 98 ₪
 2. בקצב הלב
  בקצב הלב
  מחיר מיוחד 56 ₪ מחיר רגיל 94 ₪
 3. מושלם
  מושלם
  מחיר מיוחד 59 ₪ מחיר רגיל 98 ₪
 4. איתנו זה נגמר
  איתנו זה נגמר
  מחיר מיוחד 59 ₪ מחיר רגיל 98 ₪
 5. וידוי
  וידוי
  מחיר מיוחד 58 ₪ מחיר רגיל 96 ₪
 6. אהבה מכוערת
  אהבה מכוערת
  מחיר מיוחד 56 ₪ מחיר רגיל 94 ₪