איתנו זה נגמר, עטיפה חדשה

סופר/ת : קולין הובר
טוען...

איתנו זה נגמר, עטיפה חדשה

סופר/ת : קולין הובר
מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

החיים של לילי לא היו תמיד קלים, אבל היא עשתה כל מאמץ ליצור לעצמה את החיים שהיא רוצה – למדה, עבדה, ואפילו הקימה את העסק שתמיד חלמה עליו. לכן, כשהיא פוגשת נוירוכירורג מדהים בשם רייל קינקייד, ומשהו נדלק בינה לבינו, נראה שהכול כמעט טוב מכדי להיות אמיתי.

רייל עקשן, אסרטיבי, ואולי גם מעט יהיר. אבל יש לו חולשה ללילי. אפילו אם הוא סולד ממערכות יחסים. ולילי לא יכולה שלא לתהות מה הפך אותו לכזה מלכתחילה.

לילי מוטרדת מאוד בשאלות לגבי מערכת היחסים החדשה שלה, ומוצפת גם בזיכרונות מאהבתה הראשונה, אטלס קוריגן, החוט המקשר לעָבר שהשאירה מאחוריה. כשהם נפגשים במפתיע, נדמה שהיסודות לכל מה שבנתה עם רייל מתערער.

איתנו זה נגמר הוא סיפור בלתי נשכח על אהבה שגובה מחיר יקר. יקר מדי.

קולין הובר כבשה, וממשיכה לכבוש, את המקום הראשון ברשימות רבי־המכר בעולם כולו עם ספריה אהבה מכוערת, וידוי, בקצב הלב, לאהוב בלי סודות, להתחרט עליך, תעתוע ועוד רבים נוספים. היא חיה בטקסס עם משפחתה.

"איתנו זה נגמר מתמודד עם נושא קשה ברכּות רומנטית. מערכות היחסים משורטטות בחמלה ובכנות, והערת המחברת בסוף הספר, המסבירה את הקשר האישי שלה לנושא הספר, היא קריאת חובה. הספר ממחיש בעוצמה את החורבן שהאלימות יוצרת — ואת כוחם של השורדים".                        קירקוס

"ספר מפואר ונוגע ללב שיש לשמור לנצח."                        יו אס איי טודיי

"הרומן הכי נועז שלה עד היום... סיפור מטורף."                     ניו יורק דיילי ניוז

במלאי
מק״ט
11201755
הוצאה
כנרת זמורה
עמודים
350
יציאה לאור
1 בנוב׳ 2022
תרגום
אסף שור