להתחרט עליך

סופר/ת : קולין הובר
טוען...

להתחרט עליך

סופר/ת : קולין הובר
מחיר מיוחד ‏74 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

למורגן גרנט ולבתה קלרה יש רק שאיפה אחת בחיים: לא להידמות זו לזו.
מורגן נחושה למנוע מבתה לחזור על הטעויות שלה: היריון, חתונה בגיל צעיר מדי, פרידה מכל החלומות. קלרה בת ה־16 לא רוצה ללכת בדרכה של אִמה, הצפויה כל כך, משעממת ולא ספונטנית בעליל.
חמושות כל אחת באישיות לוחמנית, מורגן וקלרה נתונות בקונפליקט תמידי ומתקשות לחיות יחד. היחיד שמצליח להשכין שלום בבית הוא כריס — בעלה של מורגן, אביה של קלרה, והעוגן המשפחתי. אבל השלום מתנפץ לרסיסים כשכריס מעורב בתאונת דרכים טראגית בנסיבות מפוקפקות, שהשלכותיה קורעות לב.
בעוד מורגן נלחמת לאסוף את רסיסי חייה, היא מוצאת נחמה באדם האחרון שחשבה שיוכל לעזור, ואילו קלרה פונה אל הבחור היחיד שעמו נאסר עליה להתראות. בכל יום שעובר מצטברות עוד אי־הבנות וטינות, ונערמים סודות חדשים שמפרידים בין האם לבתה. רחוקות כל כך זו מזו, נדמה שהן לעולם לא יצליחו לחזור.

קולין הובר כבשה את המקום הראשון ברשימת רבי־המכר של הניו יורק טיימס עם ספריה אהבה מכוערת, וידוי, איתנו זה נגמר, בקצב הלב ותעתוע. זכתה שלוש פעמים ברציפות בפרס Goodreads לספר הרומנטי הטוב ביותר. וידוי עוּבּד לסדרה מקוונת בת שבעה פרקים. אהבה מכוערת מעובד לסרט בכיכובו של ניק בייטמן.
ב־2015 ייסדה קולין עם בני משפחתה את Bookworm Box, חנות ספרים ושירות מנויים שמציעים למכירה רומנים חתומים שנתרמו בידי המחברים. כל הרווחים מועברים לארגוני צדקה. הובר גרה בטקסס עם בעלה ושלושת בניהם.

הצצה לספר:

במלאי
מק״ט
11201529
עמודים
351
יציאה לאור
22 באוג׳ 2021
תרגום
שאול לוין