לממש את הטוב שבך

סופר/ת : שרי אריסון
טוען...

לממש את הטוב שבך

סופר/ת : שרי אריסון
מחיר מיוחד ‏29 ₪ מחיר רגיל ‏78 ₪
הספר חסר זמנית במלאי


"לממש את הטוב שבך" הוא מדריך מעשי לעשיית טוב עבור עצמכם ועבור אחרים,המהווה השראה לשיפור מיידי של חייכם וחיי הסובבים אתכם.

שרי אריסון, אשת חזון, עסקים ופילנתרופיה, כנה באשר לסיפוריה האישיים ומספקת דוגמאות מחייהם של אחרים שיצרו שינוי בכך שחשבו, דיברו ועשו טוב. כאחת הנשיםהחזקות בעולם וכבעליה של אימפריה עסקית חובקת עולם, שרי מתארת את חוויותיה יוצאות הדופן וכיצד שילבה את כוחה של עשיית טוב בכל היבט של חייה ועבודתה.
התובנות הלא צפויות והמלבבות שעולות מן הספר מוכיחות, שכאשר אתה מוצא דרך לעשות טוב עבור אחרים אתה עושה טוב עבור עצמך.
זהו ספר שניתן לחלוק עם אהוביך, ועם אלה ששותפים לשאיפתך ליצור עולם טוב יותר לדורות הבאים. ממש את הטוב שבך וגלה דרכים להפוך את חייך למלאי אושר ללא גבול.

"שרי אריסון תעורר בכם השראה, תעודד אתכם לפעול, ותראה לכם כיצד לבצע את קפיצת האמונה האישית שלכם מהרגיל אל הפנומנלי."

- ד"ר דיפאק צ'ופרה, מחבר רב־המכר "פתרונות רוחניים"

"על ידי כך שנבחר באופן מודע במילים, תחושות ופעולות חיוביות מדי יום, כל אחד מאיתנו יכול להרבות את הטוב בעולם. אני מאמינה שלעשיית טוב יש כוח לא רק לחולל שינוי בחיינו ולהעשיר אותנו מאוד, אלא אף לחולל אפקט אדווה רב עוצמה. מעשי החסדהאישיים והמשותפים שלנו למען עצמנו ולמען אחרים ישפיעו בסופו של דבר על כלההיבטים של חיינו, של כדור הארץ, ושל האנושות כולה."

שרי אריסון היא אמריקאית־ישראלית המובילה אימפריה של עסקים ופילנתרופיה,המשתרעת על פני הגלובוס כולו. בשנת 2010 קיבלה את פרס "שותפים לדמוקרטיה" מהליגה לידידות אמריקה־ישראל, על תרומתה לקידום הקשרים הכלכליים בין ארצות הברית לישראל. בשנת 2011, ופעם נוספת בשנת 2012, היא דורגה על ידי המגזין "פורבס" כאחת הנשים החזקות והמשפיעות ביותר בעולם, והוגדרה על ידי המגזין ככוח מוביל לעשיית טוב בעסקים ובפילנתרופיה. כמו כן, היא דורגה על ידי "פורבס" במקום השני ברשימת המיליארדרים הירוקים בעולם. "לממש את הטוב שבך" הוא המשך טבעי לרב־המכר הבינלאומי שלה, "לידה, כשהרוח והחומר נפגשים". שרי היא אם לארבעה, ומתגוררת בישראל.

חסר זמנית במלאי
מק״ט
11200732
עמודים
128
יציאה לאור
19 באוג׳ 2013