מודל עשיית הטוב

סופר/ת : שרי אריסון
טוען...

מודל עשיית הטוב

סופר/ת : שרי אריסון
מחיר מיוחד ‏29 ₪ מחיר רגיל ‏65 ₪
״הגישה המעשית של מודל עשיית הטוב מאפשרת לכל אחד ואחד לבטא את ערכיו בצורה הטובה ביותר ולפעול על פיהם באופן חיובי - דבר המעודד יצירתיות, ביטחון עצמי ומיומנויות."
 
- ד״ר מארי ג׳נטיל מחברת
  Giving Voice to Values
 
מודל המאפשר לבעלי עסקים להשפיע על החברה — ולהשיג הצלחה בעת ובעונה אחת.
 
בספרה הקודם, לממש את הטוב שבך, רב־מכר של הניו יורק טיימס, חשפה שרי אריסון כיצד עשיית הטוב מעשירה את חייהם של אנשים ואת חיי הסובבים אותם. כעת, בספר מודל עשיית הטוב, החזון והתובנות שלה מיושמים בעולם העסקי במטרה להדגים כיצד כולם מרוויחים כשחברות עסקיות פועלות למען אנשים וסביבה לצד השורה התחתונה ועשיית רווח. 
13 הערכים האוניברסאליים שבמודל עשיית הטוב יאפשרו לכל בעל עסק לחשוב מחדש על ההשפעה העצומה שיש לו בכל רמה, מהפרט ועד הקולקטיב.
 
שרי אריסון ראתה במו עיניה וחוותה כיצד מודל זה סייע לעשרות אלפי עובדים לשגשג, והיא מפיחה רוח חדשה בעסקים ובארגונים בכל הגדלים.
הֱיוּ אתם הבאים בתור. 
 
אשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון היא הבעלים של ״קבוצת אריסון״, הפועלת ביותר מ־40 ארצות על פני חמש יבשות למימוש חזון עשיית הטוב.
שרי אריסון יצרה מודל ערכי ייחודי, המקדם מנהיגות מבוססת־ערכים בעסקים, בארגונים ובקהילות. 
מגזין פורבס העולמי חוזר ומדרג את אריסון כאחת הנשים החזקות בעולם וכאחת המיליארדריות הירוקות בעולם. בשנת 2013 קיבלה תואר ד״ר של כבוד מאוניברסיטת ג׳ורג׳ מייסון כאות הוקרה על קידום והטמעת ערכים בעסקים ובפילנתרופיה.
הספר מודל עשיית הטוב הנו ספרה הרביעי.
במלאי
מק״ט
11201143
עמודים
208
יציאה לאור
6 באוג׳ 2015
תרגום
אורי שגיא