לידה - כשהרוח והחומר נפגשים

סופר/ת : שרי אריסון
טוען...

לידה - כשהרוח והחומר נפגשים

סופר/ת : שרי אריסון
מחיר מיוחד ‏56 ₪ מחיר רגיל ‏75 ₪

אשת העסקים והפילנתרופיה, שרי אריסון, השיקה את ספרה החדש "לידה – כשהרוח והחומר נפגשים". זהו סיפרה הראשון של אריסון שיוצא לאור בהוצאת זמורה-ביתן.
בספר, חושפת אריסון בפני הקוראים את הדרך שעברה במישור העסקי והרוחני, ומשתפת בתובנות שהגיעה אליהן בדבר החיבור בין השניים. היא מבקשת לחלוק עמנו מקרוב את מסעה האישי והמרגש, ולשרטט את הדרך בה היא רואה את העתיד.
"אני מאמינה שהמודל שלי יאפשר ליחידים, לחברות ואולי אפילו למדינות, להפוך את הקריסה לשינוי, להפוך את המשבר להזדמנות, להפגיש את הרוח והחומר וליילד מהחיבור ביניהם את העתיד", אומרת אריסון.
המסר המרכזי העולה מן הספר הוא, שאפשר לעשות עסקים המשלבים מודעות עם אחריות ויוזמה. אפשר לעשות עסקים, אבל גם להיטיב עם הסביבה; אפשר להרוויח גם תוך כדי תרומה לקהילה. השנים האחרונות לימדו אותנו שכלכלה שלוקחת בחשבון את הפן הסביבתי והחברתי - מניבה בסופו של דבר גם רווחים פיננסיים.  בכל אחד מאיתנו יש את היכולת לשנות. אנו יכולים וחייבים לשנות את העולם – ויש לעשות זאת עכשיו. 
בספרה משתפת אריסון  את הקוראים בתפיסתה, על-פיה עושרה הוא לא יותר  מאשר מצע שבו היא יכולה  להצמיח ולקדם את אמונותיה העמוקות ביותר בדבר קיימות, אחריות הדדית, הובלה לשינוי עולמי ויצירת מציאות חדשה על כדור הארץ, למעננו ולמען הדורות הבאים. 
"נפלה בחלקי ההזדמנות לקבל  במה גדולה, עסקית, מלאת עוצמה שמאפשרת לי לעשות שינוי, שמאפשרת לי להגיע לאנשים, גם בעולם העסקי וגם בעולם הרוחני, ולתת דוגמא אישית – להראות שהנהגה אמיתית היא הנהגה של כל אחד מאיתנו, שכל אחד יכול להפוך למנהיג העולם הפרטי שלו ושהשינוי תלוי רק בנו -  בכל אחת ואחד מאיתנו".

במלאי
מק״ט
11200562
עמודים
144
יציאה לאור
18 ביוני 2009