הסוד של ליילה

סופר/ת : קולין הובר
טוען...

הסוד של ליילה

סופר/ת : קולין הובר
מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

מחברת רבי־המכר מספר 1 של הניו יורק טיימס, קולין הובר, משרטטת את החיים שאחרי הטרגדיה ואת רוח האהבה המתמשכת

כאשר לידְס פוגש את לַיילה, הוא משוכנע שיבלה איתה את שארית חייו — עד שהתקפה בלתי צפויה משאירה אותה להיאבק על חייה. בתום אשפוז ממושך ליילה מתאוששת פיזית, אך הצלקת הנפשית משנה את האישה שלידס התאהב בה. על מנת להחזיר את יחסיהם למסלול, לידס מביא את ליילה אל המלון שבו הם נפגשו לראשונה. אלא שאז ההתנהגות שלה מקבלת תפנית מוזרה. וזאת רק אחת מני הרבה התרחשויות מסתוריות.

מרוחק מליילה, לידס מוצא במהרה נחמה בוִוילוֹ — אורחת נוספת במלון. ככל שסקרנותו אליה גוברת, והשניים מתקרבים, החלטתו לעזור לה למצוא תשובות מעמידה אותו בחזית מול ליילה. עד מהרה הוא מבין שעליו לבחור למי מהשתיים לעזור.
ובחירה לא נכונה תהיה הרת אסון.

קולין הובר, ילידת 1979, עובדת סוציאלית לשעבר, היא מהסופרות האהובות בעולם. החלה לפרסם את ספריה בשנת 2012. עד כה כתבה עשרות ספרים רבי־מכר שהגיעו לראש מצעד הרשימות בניו יורק טיימס, בהם איתנו זה מתחיל, איתנו זה נגמר, תעתוע, אהבה מכוערת, וידוי, להתחרט עליך ועוד. הובר מתגוררת בטקסס עם בעלה ושלושת בניהם.

 למידע נוסף מוזמנים לאתר: ColleenHoover.com

"עם מרכיבים של מסתורין מצמרר, מתח פסיכולוגי ורומנטיקה עכשווית, הובר בוחנת כמה מהר יכולה להתפתח אהבה אמיתית, כמו גם את הקונפליקטים שעלולים לסכן אף את הקשרים החזקים ביותר... מהיר ומרתק... סיפור ייחודי של אהבה טרנסצנדנטית."                        קירקוס

"שילוב של ריגושים, פנטזיה, רומנטיקה ותפניות מטורפות לכדי סיפור שובה־לב אחד."                              Bookish

"אל תהססו לשלוח להובר את חשבון החשמל המנופח שלכם, כי אתם הולכים להדליק את האורות עד מאוחר כדי להישאר ערים ולקרוא את זה."               פבלישרז ויקלי

 

הצצה לספר

במלאי
מק״ט
11201779
עמודים
304
יציאה לאור
26 ביוני 2023
תרגום
שאול לוין