מחיר מיוחד 44 ₪ מחיר רגיל 74 ₪

ג'ים ונהג הקטר‏ - מהדורה חדשה

מחיר מיוחד 44 ₪ מחיר רגיל 74 ₪
חסר זמנית במלאי
מק״ט
10314007
מחבר/ת
מיכאל אנדה
עמודים
256
יציאה לאור
4 באפר׳ 2012
תרגום
לנדה מטלון

המלך אלפונס השנים עשר פחות רבע מולך על נוחיה, המדינה הקטנה בעולם:אי פצפון שגודלו כפליים מן הדירה שבה אתם גרים. משלושה וחצי נתיניו נותרים רק שנים, כשלוקס וג'ים יוצאים, בקטר "קטורה", למסע הרפתקאות שלא היה כמוהו אל הבלתי נודע.

"קטורה" הוא קטר ציוחד במינו, היכול לשוט בים וגם לנסוע ללא מסילות ברזל. במסעם מגיעים השלושה לסין, שבה מקבלים לוקס וג'ים על עצמם משימה מסוכנת מאד: להציל את הנסיכה לי סי, בת הקיסר, מעיר הדרקונים! מיכאל אנדה משלב בספרו ג'ים ונהג הקטר (שזכה בפרס אנדרסן לשנת 1961) הרפתקאות עוצרות נשימה עם תיאורים מבדחים, אלה כאלה מתובלים בדמיון שאינו יודע גבולות. כך, למשל, אנו לומדים על סין ויושביה דברים שלא ידענו מעולם :

מה הם אוכלים, מי מנהל את ענייני הממשלה ומי מחליף לתינוקות את החיתולים.. אנו פוגשים גם את טורטור, שהוא ענק למראית עין, מגיעים לעומק הדמדומים, פוגשים את נפומוק, שהוא דרקון למחצה כי אמו היתה היפופוטם, ועוד...

שיאה של ההרפתקה המסעירה מזמנת לנו גם הפתעה : סוד מוצאו של ג'ים כפתורי נותר אמנם לוט בערפל, אך קצה כנפה של התעלומה מורם כאשר מספרת גברת תותבת לג'ים על "כנופיית ה-'13'" המסתורית, החוטפת ילדים ומוכרת אותם לעיר הדרקונים.

מידע נוסף
תרגום לנדה מטלון
מחבר/ת מיכאל אנדה
Author מיכאל אנדה
יציאה לאור 4 באפר׳ 2012
עמודים 256

מה עוד יכול לעניין אותך?

ספרים נוספים של מיכאל אנדה:
 1. הסוד של לני
  הסוד של לני
  מחיר מיוחד 41 ₪ מחיר רגיל 68 ₪
 2. בית-ספר לקסמים‏
  בית-ספר לקסמים‏
  מחיר מיוחד 47 ₪ מחיר רגיל 79 ₪
 3. מומו
  מומו
  מחיר מיוחד 50 ₪ מחיר רגיל 84 ₪
 4. מעשה בקדרה ומצקת
  מעשה בקדרה ומצקת
  מחיר מיוחד 41 ₪ מחיר רגיל 68 ₪
 5. זולל החלומות הקטן
  זולל החלומות הקטן
  מחיר מיוחד 41 ₪ מחיר רגיל 68 ₪