והגיענו לזמן הזה

סופר/ת : עידן סגר
טוען...

והגיענו לזמן הזה

סופר/ת : עידן סגר
מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

השנה היא 2068.

מדינת ישראל חוגגת מאה ועשרים שנים להיווסדה ועשור לכינונה של ממלכת יהודה: תיאוקרטיה מלוכנית מסוגרת, הקנאית עד מוות לקיום מצוות ולהפרדה מגדרית. אך עלטה כבדה המכסה את הארץ קוטעת את החגיגות בפתאומיות, ומאיימת על יציבות השלטון. מצוד אחר האחראים להחשכה מתחיל, ומעורר תהיות ותקוות בנוגע לטיבו של יום המחר.

בה בעת, תאגיד אמריקאי רב־עוצמה מבטיח לאזרחי ארצות הברית עסקה שקשה לסרב לה: שעבוד הגוף לטובת הגשמת מאוויי הנפש. מיליונים נענים להצעה, בעידוד הממשל הפדרלי. אלא שקורותיהם של אם ובנה הבאים בשעריו של התאגיד, ושל גולה מממלכת יהודה המועסק בו, מעידים על המחירים הכבדים שההליך גובה.

והגיענו לזמן הזה הוא יצירה דיסטופית, שבמרכזה מאבקו של הפרט למול כוחות גדולים ממנו — פוליטיים, כלכליים וטכנולוגיים — הקמים עליו לכלותו. עידן סגר פורש בפנינו עולם עתידני מצמרר ומשכנע להפליא, ופותח ביד בוטחת צוהר לחשיבה על גבולות ההתנגדות לשלטון רודני, ועל מהות החתירה ליוקרה והישגים בעולם המתבוסס במלאכותיות וקהות חושים.

***

עידן סגר (31) הוא עורך דין העוסק במשפט אזרחי וציבורי, ובתיקי צווארון לבן. בעבר התמחה בבית המשפט העליון ובפרקליטות המדינה. הוא שירת ככתב בעיתון "במחנה", ושימש תחקירן ועורך בכלי תקשורת בולטים. מתגורר בתל אביב עם בן זוגו ושני ילדיהם. זהו ספרו הראשון בהוצאת כנרת זמורה דביר.

 

לקריאת סקירה על הספר 'והגיענו לזמן הזה' באתר 'סימניה' - לחצו כאן

 

להצצה לספר

 

במלאי
מק״ט
11201674
הוצאה
כנרת זמורה
עמודים
301
יציאה לאור
30 באוק׳ 2022