מתנת הנשר‏ - קרלוס קסטנדה

טוען...

מתנת הנשר‏ - קרלוס קסטנדה

‏98 ₪

בספרו החזק ביותר של קארלוס קסטנדה עד כה, ספר מדהים ופוקח-עיניים, משלים לבסוף קארלוס קסטנדה את מסעו הארוך אל עולם הכישוף, מסע שהחל בפגישתו האגדית עם דון חואן ואשר תואר בספריו הקודמים: משנתו של דון חואן, מציאות נפרדת, מסע לאיכטלאן, והטבעת השנייה של העוצמה.

במתנת הנשר, האישי ביותר מכל ספריו, לוקח קסטנדה את הקורא אל תוך-תוכו של הכישוף ומערער את יסודות אמונתו בכל הדברים ה"טבעיים" וה"הגיוניים". עולמו מלא מראות מסמררים, כוחות טמירים, הבהקי הבנה מהירים וחודרים, הרים ומערות, שבהם מאלצו דון חואן לחפש אחר הידע של המכשף. אולם, עולם זה הוא גם עולם הנפש והרוח. זוהי ארצו של המכשף, ובה מראות תעתועים, משימות יחיד, רגעים לא צפויים של חמימות ואחווה אנושית נשלטים על ידי רוחו רבת-העוצמה של דון חואן.

מבקר סטרדיי רוויו כתב על הספר: "הישגו הגדול של קסטנדה, שהצליח ליצור עולם של רוחות-רפאים, מכשפים ודֶמונים ולשכנע גם את האדם המודרני השכלתני... בעולם של פלאות מוחשיים במקום של עקרונות מתים."

ליאל ואטסון, מחבר הסליל הכפול, אמר על ספרי קסטנדה: "מחזור ספריו של קסטנדה ייחשב ברבות הימים, ואין לי ספק בכך, כאבן-דרך בממדים דארוויניים בהתפתחות המדע... הוא שינה את חיי."

במלאי
מק״ט
18100956
עמודים
256
יציאה לאור
2 ביולי 2009