מחוץ לקמפוס 3 - התוצאה

סופר/ת : אל קנדי
טוען...

מחוץ לקמפוס 3 - התוצאה

סופר/ת : אל קנדי
מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪
"בדיוק כשחשבתי שאין עוד מה לשפר בסדרה המושלמת הזו,
קיבלנו עוד חלק מענג בסדרה השנונה, הסקסית והמושלמת הזו,
שמספרת לנו כיצד הפכים נמשכים."
Natasha Is a Book Junkie
 
***
הוא יודע איך להגיע לתוצאה הכי טובה, על הקרח ובכלל...
 
אלי הייז במשבר. הלימודים לתואר מתקרבים אל סופם והיא עדיין לא יודעת מה תעשה ביום שאחרי. גרוע מזה, היא עדיין מטפלת בליבה השבור ממערכת יחסים ארוכה שהסתיימה. סקס פרוע הוא בהחלט לא הפתרון לבעיות שלה, אבל אי אפשר לעמוד בפני כוכב ההוקי היפיפה, דין די לורנטיס. רק פעם אחת, כי אפילו אם העתיד שלה לא ידוע, ברור לה לחלוטין שלמלך הסטוצים אין בו מקום.
 
זה ידרוש יותר מכמה מהלכים מנצנצים כדי לזכות בה.
 
דין תמיד משיג את מה שהוא רוצה. בנות, ציונים, בנות, הכרה, בנות... הוא בהחלט גבר שנשים אוהבות לאהוב. והוא עדיין לא הכיר אישה שמחוסנת מפני קסמיו. עד אלי. לילה אחד הספיק בשביל שהבלונדינית החריפה תטלטל את עולמו – ועכשיו היא רוצה שיישארו רק חברים? לא. זה לא נגמר עד שהוא מחליט שזה נגמר. דין נכנס לדמות המחזר המושלם, אבל כ׳שמטלטלת העולמות׳ משנה את החוקים, הוא מתחיל לחשוב שאולי עליו להפסיק לנסות להגיע לתוצאה הכי מהירה... ולכוון גבוה לאהבה.
 
אל קנדי, זוכת פרס RITA היוקרתי, היא סופרת רשימת רבי המכר של USA Today, NYT,
Wall street Journal ועוד. היא גדלה בפרברי טורונטו ובעלת תואר ראשון באנגלית מאוניברסיטת יורק. היא ידעה מגיל צעיר שהיא רוצה להיות סופרת ועוד בהיותה נערה החלה לפעול למען הגשמת חלומה. היא אוהבת גיבורות חזקות וגיבורי אלפא סקסיים, והתרגשות וסכנה בדיוק במידה הנכונה כדי שיהיה מעניין!
במלאי
מק״ט
57029800
הוצאה
אהבות
עמודים
396
יציאה לאור
19 ביולי 2022
תרגום
יעל צוק