מחוץ לקמפוס 2 - הטעות

סופר/ת : אל קנדי
מחיר מיוחד ‏68 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

"ב’הטעות’ יש דמויות מדהימות, דיאלוגים קולחים וסצנות אהבה לוהטות.

אהבתי את הספר הזה, ואני חושבת שתאהבי אותו גם את. ציון סופי – 100."

Dear author

 

***

ספר חדש בסדרה אהובת הקוראות בכל העולם – 'מחוץ לקמפוס'

 

הוא שחקן. הוא שחקן במלוא מובן המילה...

ג'ון לוגן, סטודנט בקולג', יכול להשיג כל בחורה שהוא רק רוצה. בשביל כוכב ההוקי הזה, החיים הם מצעד אחד ארוך של מסיבות וסטוצים. רק שמאחורי החיוכים הממיסים ומאחורי קסמו שובה הלב, מסתתר ייאוש שהולך ומעמיק בעוד הוא צועד לקראת הדרך ללא מוצא שמחכה לו עם סיום הלימודים.

המפגש הסקסי עם סטודנטית שנה א', גרייס אייברס, הוא בדיוק הסחת הדעת לה הוא זקוק. אבל אז דברים מסתבכים, כדרכם של דברים. וברגע אחד של חוסר מחשבה, ג'ון מוצא את עצמו ללא גרייס, וללא עוגן להיאחז בו. לוגן מחליט להקדיש את השנה האחרונה שלו בקולג', להוכיח לגרייס שהוא שווה הזדמנות שנייה.

לאחר שנה לא פשוטה, גרייס, מגיעה לשנה ב' בוגרת יותר וחכמה יותר, היא כבר מזמן התגברה על שחקן ההוקי השחצן. היא לא מקרה סעד, והיא כבר לא הפרפר הביישני שהייתה כשהם נפגשו לראשונה. אם לוגן מצפה ממנה להפנות את הלחי השנייה ולהתחנן לתשומת לב כמו כל שאר השפנפנות שרודפות אחריו, עדיף שיחשוב על זה שוב.

הוא רוצה אותה בחזרה? הוא חייב לעבוד קשה. הפעם היא זו שיושבת מאחורי ההגה, ויש לה את כל הכוונה ללחוץ אצלו חזק על הגז.

 

***

"כתיבה מעולה, גיבורה שהתחברתי אליה בקלות,

כמות מדויקת של כאבי לב מהולים בתקווה..."

maryse's book blog

 

***

אל קנדי, זוכת פרס RITA היוקרתי, היא סופרת רשימת רבי המכר של USA Today, NYT,

Wall street Journal ועוד. היא גדלה בפרברי טורונטו ובעלת תואר ראשון באנגלית מאוניברסיטת יורק. היא ידעה מגיל צעיר שהיא רוצה להיות סופרת ועוד בהיותה נערה החלה לפעול למען הגשמת חלומה. היא אוהבת גיבורות חזקות וגיבורי אלפא סקסיים, והתרגשות וסכנה בדיוק במידה הנכונה כדי שיהיה מעניין!

במלאי
מק״ט
57029794
הוצאה
אהבות
עמודים
329
יציאה לאור
21 ביולי 2022
תרגום
תם פררו