מחיר מיוחד 52 ₪ מחיר רגיל 74 ₪

ילדי בית העץ 3 - ילד לא רגיל

מחיר מיוחד 52 ₪ מחיר רגיל 74 ₪
במלאי
מק״ט
11002370
מאייר/ת
יניב שמעוני
עמודים
80
יציאה לאור
30 באפר׳ 2018
לֹא הַכֹּל מִסְתַּדֵּר לְיַלְדֵי בֵּית הָעֵץ בִּתְחִלַּת שְׁנַת הַלִּמּוּדִים: שָׁנִי לֹא בְּטוּחָה שֶׁהִיא רוֹצָה לִהְיוֹת חֲבֵרָה שֶׁל יוֹאָב, מַאיָה נִפְגַּעַת מֵהַבָּנוֹת בַּכִּתָּה, וְאִיתַי, אָח שֶׁל אָמִיר, נִשְׁלָח לְבֵית סֵפֶר אַחֵר. כְּשֶׁאִיתַי נֶעֱלָם, הַחֲבוּרָה מְבִינָה שֶׁהִיא צְרִיכָה לָקַחַת אֶת הָעִנְיָנִים בַּיָּדַיִם. זֶה הַזְּמַן לְהַכְרִיז עַל שְׁבִיתָה אִיטַלְקִית, וְגַם אִם שַׂר הַחִנּוּךְ בִּכְבוֹדוֹ וּבְעַצְמוֹ לֹא מַצְלִיחַ לַעֲזֹר לָהֶם, הֵם כְּבָר יִמְצְאוּ פִּתְרוֹן מִשֶּׁלָּהֶם. כִּי אִם לְיַלְדֵי בֵּית הָעֵץ יֵשׁ מַטָּרָה טוֹבָה, הֵם לֹא יְוַתְּרוּ אַף פַּעַם!

לא הכל מסתדר לילדי בית העץ בתחילת שנת הלימודים: שני לא בטוחה שהיא רוצה להיות חברה של יואב, מאיה נפגעת מהבנות בכתה, ואיתי, אח של אמיר, נשלח לבית ספר אחר. כשאיתי נעלם, החבורה מבינה שהיא צריכה לקחת את העניינים בידיים. זה הזמן להכריז על שביתה איטלקית, וגם אם שר החינוך בכבודו ובעצמו לא מצליח לעזור להם, הם כבר ימצאו פתרון.

זהו הספר השלישי בפרויקט ילדי בית העץ המצליח של יאיא ורן כהן אהרונוב, הכולל גם אלבום מוזיקלי, הצגה ומופע. זהו פרויקט ראשון מסוגו, שבו הטקסטים של האלבום, שנכתבו כולם על ידי רן, והולחנו ועובדו מוזיקלית על ידי יאיא כהן אהרונוב (הדג נחש) - מתכתבים עם הסיפור שבספר. ילדי בית העץ - ילד לא רגיל מלווה גם הוא באיוריו של יניב שמעוני.

מידע נוסף
סופר/ת רן כהן אהרונוב
יציאה לאור 30 באפר׳ 2018
עמודים 80
מאייר/ת יניב שמעוני

מה עוד יכול לעניין אותך?

ספרים נוספים של רן כהן אהרונוב: