מחיר מיוחד 44 ₪ מחיר רגיל 74 ₪

ילדי בית העץ 2 - לשחרר את כפיר

מחיר מיוחד 44 ₪ מחיר רגיל 74 ₪
במלאי
מק״ט
11002279
מאייר/ת
יניב שמעוני
עמודים
80
יציאה לאור
11 במאי 2017
שְׁמוֹנָה יָמִים לִפְנֵי סוֹף הַחֹפֶשׁ הַגָּדוֹל מוֹפִיעַ מִתַּחַת לְבֵית הָעֵץ אוֹרֵחַ מְשֻׁנֶּה מְאוֹד. בְּעוֹד עֵרָן, יוֹאָב, מַאיָה וְאָמִיר מְנַסִּים לְגַלּוֹת מֵאֵיפֹה הוּא הִגִּיעַ וְלָמָּה דַּוְקָא אֲלֵיהֶם, הֵם נִקְלָעִים לְפַרְשִׁיָּה מְסֻבֶּכֶת וּמוֹתַחַת, שֶׁמְּעֹרָבִים בָּהּ יְלָדִים גְּדוֹלִים יוֹתֵר מִשְּׁכוּנָה אַחֶרֶת. יַלְדֵי בֵּית הָעֵץ מְבִינִים שֶׁהַפַּעַם הַמּוּזִיקָה שֶׁלָּהֶם לְבַדָּהּ לֹא תַּסְפִּיק. הֵם יִצְטָרְכוּ לַחְשֹׁב עַל רַעְיוֹן מַבְרִיק כְּדֵי לָצֵאת מֵהַהַרְפַּתְקָה הַזֹּאת בְּשָׁלוֹם.

שמונה ימים לפני סוף החופש הגדול מופיע מתחת לבית העץ אורח משונה מאוד. בעוד ערן, יואב, מאיה ואמיר מנסים לגלות מאיפה הוא הגיע ולמה דווקא אליהם, הם נקלעים לפרשייה מסובכת ומותחת, שמעורבים בה ילדים גדולים יותר משכונה אחרת. ילדי בית העץ מבינים שהפעם המוזיקה שלהם לבדה לא תספיק.

זהו הספר השני בפרויקט ילדי בית העץ המצליח של יאיא ורן כהן אהרונוב, הכולל גם אלבום מוזיקלי, הצגה ומופע. זהו פרויקט ראשון מסוגו, שבו הטקסטים של האלבום, שנכתבו כולם על ידי רן, והולחנו ועובדו מוזיקלית על ידי יאיא כהן אהרונוב (הדג נחש) - מתכתבים עם הסיפור שבספר. ילדי בית העץ - לשחרר את כפיר מלווה גם הוא באיוריו של יניב שמעוני.

מידע נוסף
סופר/ת רן כהן אהרונוב
יציאה לאור 11 במאי 2017
עמודים 80
מאייר/ת יניב שמעוני

מה עוד יכול לעניין אותך?

ספרים נוספים של רן כהן אהרונוב: