יער אפל

מחיר מיוחד ‏47 ₪ מחיר רגיל ‏94 ₪
מחברת רב־המכר "תולדות האהבה" טווה סיפור מקורי יפה עד כאב ועוצר נשימה על טרנספורמציה אישית של שני אנשים — עורך דין מזקין וסופרת צעירה — שהמסע לגילוי עצמי מוביל את שניהם לאותו מדבר ישראלי. 
 
״ספר מבריק. אני מלא הערצה!״ 
פיליפ רות'
 
"אחת הסופרות החשובות באמריקה!" 
הניו יורק טיימס
 
ג'ולס אפשטיין, אדם שאישיותו ושאפתנותו מניעים אותו בעוצמה זה שישים ושמונה שנה, עובר מטמורפוזה. אחרי מות הוריו, גירושיו מאשתו זה שלושים ושנה ופרישתו ממשרד עורכי הדין שהיה שותף בו בניו יורק, הוא מתחיל לפזר את הרכוש הרב שצבר כל חייו ומתרחק מכל מכריו. נחוש להנציח את הוריו, הוא טס לתל אביב ומשתכן במלון הילטון בעיר. 
במקביל, סופרת צעירה משאירה את בעלה וילדיה בברוקלין ומגיעה לאותו המלון בתקווה שמראה הבריכה שנהגה לשחות בה בילדותה יפרוץ את מחסום הכתיבה שלה. אך כשפרופסור לספרות בגמלאות מגייס אותה לפרויקט הקשור בקפקא, היא נשאבת אל תוך מסתורין שייקח אותה למסע מטפיזי וישנה אותה בדרכים שהיא לא יכולה לדמיין.
 
ניקול קראוס היא סופרת אמריקנית יהודייה, שנבחרה לרשימת הסופרים האמריקנים הצעירים הטובים ביותר של "גרנטה" (2007) ולרשימת עשרים הסופרים הטובים ביותר מתחת לגיל ארבעים של ה"ניו יורקר" (2010). עד כה פירסמה שלושה ספרים: "אדם נכנס לחדר" היה מועמד לפרס הספר הטוב ביותר של "לוס אנג'לס טיימס"; "תולדות האהבה" היה רב־מכר בינלאומי ועובד לקולנוע; "בית גדול" היה מועמד לפרס הספר הלאומי. סיפורים פרי עטה התפרסמו ב"ניו יורקר", ב"הארפר'ס" וב"אסקווייר", וספריה תורגמו ליותר משלושים וחמש שפות. היא מתגוררת בברוקלין, ניו יורק.
 
"רומן מסתורין מרתק ומתעתע המתנהל במישור הספרותי והאקזיסטנציאליסטי בו־זמנית... מטפיזי ומציאותי במפגיע... חזון קפקאי מושלם, כמעט נשגב."
הארפר'ז מגזין
 
"רומן שמציג את קראוס בשיאה. אינטליגנטי להדהים, כתיבה אלגנטית, הישג בלתי רגיל."
גרדיאן ריוויו
במלאי
מק״ט
10270397
עמודים
256
יציאה לאור
22 בנוב׳ 2017
תרגום
שאול לוין