השושבין הגרוע ביותר

סופר/ת : לוסי סקור
טוען...

השושבין הגרוע ביותר

סופר/ת : לוסי סקור
מחיר מיוחד ‏80 ₪ מחיר רגיל ‏106 ₪

״הספר הזה הוא מצחיק עד דמעות, סקסי והרבה יותר מזה.... פרנקי היא עלמה במצוקה, היא אחת מהדמויות הנשיות הטובות שקראתי. היא חכמה, חזקה, חצופה, עצמאית ונחושה...״ story lover society

קומדיה רומנטית משובחת ועטורת שבחים

הכלה מהממת. החתן הוא הג'נטלמן המושלם. אבל פמליית החתונה? הם חומר הגלם ממנו עשויים סיוטים. עשירים? כן. שטחיים? כן וכן. חושבים שהכול מגיע להם? אלף פעמים כן. והשושבין? סיוט שאינו נגמר.
אבל השושבינה הראשית, פרנצ'סקה, מתייחסת לחובותיה במלוא הרצינות. החתן נחטף? קטן עליה. אורחים גסי רוח? היא כבר תטפל בהם. ושושבין עם חשבון בנק מנופח ואגו מנופח עוד יותר? כן, אין שום סיכוי שהיא תניח לשמוק היומרני והשיפוטי הזה להרוס את החתונה של חברתה הטובה ביותר. גם אם הוא הגבר הכי סקסי בעולם. (ובכן, זאת התוכנית, בכל אופן...).
איידן קילבורן לא בעניין של מערכות יחסים רציניות. הוא טרוד בלהשתלט על עולם העסקים, והוא עוד לא מצא אישה, שהוא מסוגל לסבול למשך יותר מחודש, אולי חודשיים, לכל היותר. כיבוש מחוזות-בלתי-אפשריים-לכיבוש הוא פחות או יותר עניין שבשגרה בשבילו. והוא עוד לא פגש אתגר שהוא לא הצליח לצלוח. אבל פרנצ'סקה באראנסקי? נראה שהבחורה החצופה הזאת מברוקלין היא זו שתביא למפלתו.

הצצה לספר:

במלאי
מק״ט
57029237
הוצאה
אהבות
עמודים
427
יציאה לאור
23 בדצמ׳ 2021
תרגום
תם פררו