דברים שלא התגברנו עליהם

סופר/ת : לוסי סקור
טוען...

דברים שלא התגברנו עליהם

סופר/ת : לוסי סקור
מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

 

רב מכר בינלאומי. 284kדירוגים ב Goodreads ממוצע 4.27. 100287 דירוגים באמאזון! 4 שבועות רצופים ברשימת רבי המכר של ה- New York Times, 22 שבועות ב USA Today, 19 שבועות ב Publishers Weekly, חודשים ארוכים ב Charts של אמאזון ועוד ועוד.

למעלה ממיליון עותקים נמכרו ברחבי העולם!

כן, הספר הזה הוא וואו!

 

נוקס, הילד הרע של העיירה, מעדיף לחיות את חייו בדיוק כפי שהוא אוהב לשתות את הקפה שלו: לבד. אלא אם סופרים את כלב הבאסט שלו, וויילון. הוא לא סובל דרמות, גם כשהן מגיעות בדמותה של כלה בורחת מחתונתה.

נעמי לא סתם ברחה מהחתונה שלה. היא באה להציל את תאומתה ׳הרעה׳ בנוקמוט, וירג׳יניה. עיירה שבה מיישבים מחלוקות בדרך הישנה והטובה... באגרופים ובירה. בדרך כלל בסדר הזה.

חבל שאחותה התאומה המרושעת שינתה לה את כל התוכניות. אחרי שגנבה את מכוניתה של נעמי ואת כספה, טינה משאירה לה מתנה לא צפויה. את האחיינית שנעמי לא ידעה כלל על קיומה. עכשיו היא תקועה בעיר ללא מכונית, ללא עבודה, ללא תוכנית וללא בית, אבל עם ילדה בת אחת עשרה שמתנהגת כמו בת שלושים.

נוקס לא רוצה סיבוכים או נשים שמצריכות הרבה עבודה, בעיקר מהסוג הרומנטי. אבל מרגע שנעמי הופיעה בעיירה שלו, המעט שיוכל לעשות הוא לעזור לה לצאת מהצרות שלה. וברגע שהיא תפסיק להיכנס לצרות חדשות, הוא יוכל להניח לה לנפשה ולחזור לחיי הבדידות השלווים שלו.

באמת??

 

הצצה לספר

במלאי
מק״ט
57029848
הוצאה
הספרנית
עמודים
526
יציאה לאור
23 במרץ 2023
תרגום
יפעה הדר