איך לאהוב את בתך

סופר/ת : הילה בלום
מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏96 ₪

אישה עומדת ברחוב חשוך, אלפי קילומטרים מביתה בישראל, ומציצה לתוך בית בעיר צפונית בהולנד: שתי הילדות הקטנות שמעברו האחר של החלון הן בנותיה של בתה היחידה, נכדותיה, שאותן לא פגשה מעולם. 
במרכז הרומן המבריק הזה ניצבת משפחה קטנה — אימא ואבא ובת; ובעצם, אימא ובת ואבא, בסדר הזה, משפחה שטעויות האהבה שנעשות בה מצטברות אט־אט לדרמה פסיכולוגית שקשה להניח מהיד. 
בבהירות ובחדות בוחנת הילה בלום את הקפלים העדינים ביותר של אהבת אם לבתה, אלה שאנחנו רוצים לראות ואלה שנוח לנו להתכחש להם, ופורשת אותם לעינינו כמפת דרכים אינטימית המשרטטת את גבולות יכולתנו לכוון ולשלוט בגורל ילדינו.   

זהו ספרה השני של הילה בלום, עורכת ספרות בעלת מוניטין רב. ספרה הראשון, הביקור, זכה לשבחים, היה לרב־מכר ותורגם לשפות זרות.
באיך לאהוב את בתך היא מתכתבת עם סופרות גדולות של דורנו, שיצירותיהן צפות שוב ושוב בחיי הנפש של הגיבורה שלה, וטווה סיפור רב־רבדים, מורכב וחכם להפליא. 

יגאל שוורץ

מתוך הביקורות על ספרה הקודם של הילה בלום, הביקור:

"בלום היא בנאית למופת." יוני לבנה, ידיעות אחרונות

"נהדר... נקרא בנשימה עצורה... מענג עד קצה כל מילה שבו... ספר שאי אפשר להניח מהיד, אבל גם לא רוצים שייגמר." אורית הראל, מוטק'ה

"אוצר בתוכו מסתורין ואי ידיעה... פרוזה יפיפייה... [בלום] מצליחה בכתיבתה להפוך יום של חולין ליום חג." תמי לבנת מלכה, גיבור תרבות 

"כתוב בכישרון גדול... מפתיע אותי שזה רק ספר ראשון שלה." אהרן מגד, גלובס

הצצה לספר:

 

במלאי
מק״ט
10314320
עמודים
238
יציאה לאור
1 בפבר׳ 2021