איגרת מעולם האמת‏

טוען...

איגרת מעולם האמת‏

מחיר מיוחד ‏39 ₪ מחיר רגיל ‏69 ₪

האם קיבלתם פעם מכתב ממישהו שמת לפני יותר ממאה שנה? ובכן, זה קרה לאחים יאן ויוזף מרז'צקי. אבל זה לא היה סתם מכתב שדרש בשלומם, אלא מכתב ובו צוואה. וכך, שנים רבות אחרי שנכתב, נאספו בני משפחת מרז'צקי לדורותיה באחוזת המשפחה העתיקה, להקראה חגיגית של כתב הצוואה. אך מה גדולה היתה הפתעתם כשהתברר כי הצוואה, שהבטיחה להם מיליונים, נוסחה ככתב חידה, שפתרונו מוביל אל האוצר. היורשים מתוחים. הם מתאמצים לחשוב, הם מחפשים, מהו הפתרון? איפה האוצר? החיפוש מוביל אותם בין כותלי האחוזה, ומשם אל היער ואל המנזר הסמוך. הוא מוביל אותם אל סיפורים מהעבר, סיפורים מוזרים ומלאי מסתורין...

הסופר הפולני קורנל מקושינסקי (1953 - 1844) התפרסם בזכות ספרי המופת שלו לנוער, שנחשבים היום לקלאסיקה של ספרות הנוער במאה העשרים. כתיבתו נודעת בשל השילוב המרתק בין מתח והומור, בין דמויות צבעוניות ועלילה רבת תהפוכות. מקושינסקי היה דמות מפתח בחיי התרבות בפולין. היה פעיל כמבקר תיאטרון ומבקר ספרותי וכפטרון של תחרויות ספורט.

הוא נרתם לעזור לנוער העני בעיר מגוריו והקדיש זמן רב לפגישות עם ילדים.

מספרי מקושינסקי בסדרת 'מרגנית': השד מהשביעית, מסע בסימן כלב, שניים שגנבו את הירח והשערוריות של באשה. אליהם מצטרף תרגום חדש ועדכני זה של איגרת מעולם האמת.

במלאי
מק״ט
10313344
עמודים
320
יציאה לאור
18 בדצמ׳ 2003
תרגום
ענת זיידמן