אחרי החשיכה

מחיר מיוחד ‏67 ₪ מחיר רגיל ‏89 ₪
הספר חסר זמנית במלאי

אחרי החשכה הוא רומן הנקרא כמו חלום. בטוקיו הלילית פועלים חוקים אחרים. במסעדת דניס, סמוך לחלון, יושבת נערה בת תשע-עשרה וקוראת בבדידות. בעוד רגע היא עומדת להיקלע אל תוך עולם הלילה ולהיסחף למפגשים לא צפויים. בחלק אחר של העיר, אחותה הדוגמנית שרויה זה חודשים בשינה עמוקה. כמו היפהפייה הנרדמת גם היא אינה מתעוררת ורק מקלט טלוויזיה אורח לה לחברה.
בין העולמות המקבילים של שתי האחיות הרוקי מורקמי יוצר סיפור רב קסם, המתרחש בין ערות לשינה ומתחקה אחר נפתולי נפש האדם. בפרקי זמן קצרים ומופלאים מוליך אותנו מורקמי ברחבי טוקיו, בין בנייני משרדים, מסעדות ומלונות אהבה. אנשי מאפיה ואיש עסקים, זונה, נגני ג׳ז ועובדות במלון אהבה - כל אלה הם אזרחי העולם ששולט בין חצות הלילה לאור הבוקר.
הרומן, אחד משיאי יצירתו של מורקמי, אפוף אווירה מהפנטת של יופי ותשוקה בצד ניכור ואלימות האורבת בצללים. הרוקי מורקמי נולד בקיוטו ב-1949. הוא מחברם של רבי מכר רבים ובהם "יער נורווגי", "קפקא על החוף" ו"ערבה עיוורת, עלמה נמה".
מורקמי הוא זוכה פרס פראנץ קפקא לשנת 2006 ופרס ירושלים לשנת 2009, והוא אחד הסופרים הזרים האהובים ביותר על הקוראים בישראל. "יצירה מלוטשת... כישופו של מורקמי עז ביותר דווקא כשאינו מנופף במטה הקסמים שלו." (ניו יורק טיימס)

חסר זמנית במלאי
מק״ט
10313665
עמודים
192
יציאה לאור
1 ביוני 2009