שבויים

טוען...

שבויים

מחיר מיוחד ‏29 ₪ מחיר רגיל ‏92 ₪
צלף מחסל אנשי עסקים ופוליטיקאים - בתוך הראש של דניאל בלום.
בדמיונו, דניאל בלום יתקן את עולמנו השבור.
המחיר יהיה חייו האמיתיים.
דניאל בלום, תסריטאי רב–מוניטין, מודאג מהמצב. העולם לא נראה טוב, בנו המתבגר הולך והופך לארץ לא מוכרת, וגם חיי הנישואים שלו ידעו ימים יפים יותר. חוסר האונים הנואש השגרתי שלו מגיע לדרגת משבר רוחני ממש.
עד שיקרה משהו, לא משנה מה, הוא שוקד על תסריט חדש, אלים כקודמיו - הפעם על סוכן פדרלי ועל מתנקש אלמוני, צלף שמטרותיו הן מנהלי חברות מנוולים, פוליטיקאים מושחתים ומתווכים פרלמנטריים מפוקפקים.
עד מהרה מגלה בלום שהתסריט אמיתי מדי: הוא באמת רוצה במותם של האנשים האלה. פנטזיית הנקמה שלו משתלטת על חייו ודוחפת אותו לחפש ישועה אצל מדריך רוחני מפוקפק, רב חובב סמי הזיה, אשר ממליץ לו בחום לגדל זקן ולנסוע לישראל הזרה, המסוכנת.
 
"אין שום ספק לגבי המקוריות המתפרצת של הסופר הזה... מרקחת של שנינות שובבה, אירוניה ומכאוב עולים על הבמה בזה אחר זה ומאלצים אותנו לבחון נכוחה את קוצר הראות של החברה המודרנית."
ניו יורק טיימס
 
"שבויים הוא כתב אישום נשכני לעידן של זמננו ולאדישות היגעה שלנו לנוכח הזוועות המודרניות. הספר בוחן גם כיצד, לעתים קרובות מדי, חיים שאנחנו רואים בהם הצלחה מותירים אותנו עקרים מבחינה רגשית ורוחנית. אך מעל לכול, שבויים הוא סיפור אנושי, מצחיק להפליא ונוגע ללב על אדם העובר שינוי. דניאל בלום מגיע לגיל העמידה עם קריירה מצליחה כתסריטאי, ראש מלא מחשבות מפחידות ואישה ובן שבקושי מזהים אותו. לכבוד ולעונג לנו כקוראים לעקוב אחריו בעודו מסכן את חייו הריקים על מנם להצילם."
רון קארי ג'וניור, מחבר God is Dead
במלאי
מק״ט
10313877
עמודים
400
יציאה לאור
14 באוק׳ 2009