ומי לא בא?

סופר/ת : בת׳ אולירי
טוען...

ומי לא בא?

סופר/ת : בת׳ אולירי
מחיר מיוחד ‏68 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

8:52 בבוקר — שיבון מצפה מאוד לדייט ארוחת הבוקר שלה עם ג'וזף. היא הופתעה כשהוא הציע את זה: עד היום המפגשים ביניהם היו רק בשעות הקטנות של הלילה, בחדרי המלון שבהם היא שוהה כשהיא בלונדון. ארוחת בוקר ביום האהבה היא הוכחה לכך שזה לא רק סקס, לא?

אז איפה הוא?

14:43 בצהריים — מירנדה מקווה שארוחת צהריים עם קרטר ביום האהבה, תהיה הדרך המושלמת לחגוג את העבודה החדשה שלה. זאת התחלה חדשה, וסימן לכך שהחיים שלה מסתדרים סוף־סוף: היא יוצאת עם קרטר כבר חמישה חודשים, והעניינים מתחילים להיות רציניים. אז למה הוא לא מופיע?

18:30 בערב — ג'יין חששה מאוד לבקש מג'וזף קרטר להעמיד פנים שהוא החבר שלה, לקראת מסיבת האירוסין היום, אבל הוא נענה לבקשה בכזאת התלהבות! הם לא מכירים הרבה זמן, אבל החברוּת שלהם הופכת אט־אט לחלק הטוב ביותר בחייה החדשים בווינצ'סטר. הוא הבטיח לג'יין להיות לצידה הערב. היא עדיין מחכה.

ומי לא בא?... הכירו את ג'וזף קרטר. כלומר, אם הוא יגיע.

בת' אולירי היא מחברת רבי־מכר, שספריה תורגמו ליותר משלושים שפות. אחד מהם מעובד לקולנוע בידי חברת ההפקה של סטיבן ספילברג, ואחר לסדרת טלוויזיה. כשהיא לא עובדת תמצאו אותה בדרך כלל מכורבלת בפינה כלשהי עם ספר, כוס תה, עטופה בכמה סוודרים מצמר

(בלי קשר למזג האוויר).

"ומי לא בא? הוא שילוב חכם של סיפור מסתורין וקומדיה רומנטית, שישאיר את הקוראים שבויים בקסמו מהעמוד הראשון ועד לאחרון."

בוק ריפורטר

"מעטים הסופרים שמסוגלים לתפוס את דקויות הרומנטיקה והשפעותיה העמוקות של טראומה... סיפור שובה־לב ורב־רבדים, שדמויותיו מצטיירות אנושיות כל כך, עד שתתקשו לא להזדהות איתן, גם אם לא טיפסתם על עץ מימיכם."                 יו אס איי טודיי

 

הצצה לספר

במלאי
מק״ט
11201700
הוצאה
כנרת זמורה
עמודים
308
יציאה לאור
27 באוק׳ 2022
תרגום
שאול לוין