טראוויס

סופר/ת : מיה שרידן
טוען...

טראוויס

סופר/ת : מיה שרידן
מחיר מיוחד ‏59 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

מחברת רבי המכר של ניו יורק טיימס ו-USA Today, מיה שרידן, בהמשך המרגש, שרבות כל כך ציפו לו, ל"קולו של ארצ'ר". סיפורו של אחיו – טראוויס

לטראוויס הייל יש הכול. הוא מפקד המשטרה בעיירה השלווה פליון, שבמיין. נשים נופלות לרגליו באופן תדיר, הוא פשוט עד כדי כך שווה. שני אחיינים ואחיינית שהוא מעריץ, ומשפחה שסלחה לו, בדרך כלל, על סדרה של החלטות אומללות שלקח לפני שנים. העבר שלו אולי מוכתם בחרטות ובחירות שגויות, אבל העתיד שלו נראה מזהיר ומבטיח.

עד שמגיע בחור חדש לעיירה ומשבש את כל התוכניות הסדורות של טראוויס.

ואם זה לא מספיק מסתבר שלאותו בחור ׳נחמד׳ יש אחות, והיא עלולה להיות הרסנית לחייו אף יותר, אם כי בצורה שונה לגמרי. לא שיש סיכון אמיתי שהוא יתאהב באישה המוזרה שמכינה שייקים ואוכלת אוכל של ציפורים. היא אפילו לא הטיפוס שלו. ויותר מזה, היא בעיירה רק לתקופת הקיץ, ועסוקה בלהשתפך על גייג' בוכנן המושלם-בכל-צורה.

וטראוויס… הוא לא יהיה שוב ׳עדיפות שנייה׳ לעולם.

חייה של הייבן טורס התפרקו. או יותר נכון, נשרפו עד אפר. בזמנו, זה נראה כמו רעיון טוב להיכנס לרכב שלה, עם אחיה, ולצאת להרפתקה ברחבי היבשת.
כשהם מוצאים עבודה במועדון טניס וגולף אקסקלוסיבי בעיירה הציורית שבמיין, הייבן מקווה שזה יהיה קיץ בלתי נשכח. במיוחד אם היא תצליח לזכות בתשומת ליבו של הרווק הכי מבוקש בעיירה שמוצא חן בעיניה. גם הגברים הכי טובים, הכי מכובדים, והכי מושלמים לא יתנגדו לאיזה סטוץ קיצי, נכון?

אך כשהיא פוגשת את מפקד המשטרה המקומית – הרברבן והיהיר – ומגלה מה עשה אחיה, היא מבינה שגם השהות בפליון, כמו בעיירות רבות לפניה, תהיה קצרה. ולמרות זאת, היא וטראוויס הופכים ידידים קרובים והייבן מבינה שאיש החוק המהמם אינו רק תאווה לעיניים, אלא שיש לו... שכבות. לא שהיא מתכוונת לקלף אותן. הוא רק ידיד שלה. ידיד שמוכן לעזור לה, אם היא תעזור לו.

זה נראה פשוט. היא תעזור לו לגרום לאחיה להזיע קצת. והוא יעזור לה לזכות בגייג'. אך לפני שהם מספיקים להבין מה קורה, פשוט הופך למסובך, ידידות משתנה באופן מפתיע, תשוקה מנצחת שלמות, ושניהם מגלים שלפעמים אתה צריך לאבד את הכול כדי למצוא בדיוק את מה שאתה צריך.

במלאי
מק״ט
57831687
הוצאה
אהבות
עמודים
301
יציאה לאור
18 ביוני 2024
תרגום
טל לוי עסקרי