תפוחים לעולם לא נופלים

טוען...

תפוחים לעולם לא נופלים

מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

סיפור על נישואים, אחים וסודות משפחתיים, ואיך מי שאנו הכי אוהבים, הם שמכאיבים לנו ביותר.

בני משפחת דילייני אוהבים זה את זה, רק לפעמים מתחשק להם לרצוח אחד את השני... וכשיום אחד אמא שלהם נעדרת, ארבעת הילדים מסתבכים בדילמה: מה לספר למשטרה, בזמן שהחשוד הטבעי הוא אבא שלהם.

משפחת דילייני ידועה בקהילה שלה. ההורים, סטן וג'וי, בעלי מועדון טניס מפורסם, הם מושא לקנאה. נשואים באושר, עם ארבעה ילדים מוצלחים. אז למה הם אומללים?
לילה אחד, זרה בשם סוואנה נוקשת על דלת ביתם. היא מדממת בעקבות מאבק עם חבר שלה. בני הזוג התמימים מארחים אותה בחביבות. למרבה הצער, זה לא מספיק.
מאוחר יותר, כשג'וי תיעלם וסוואנה לא תימצא בשום מקום, המשטרה תחקור את היחיד שנשאר: סטן. לטענתו הוא חף מפשע, אך נדמה שכמו בעלים רבים, יש לו הרבה מה להסתיר. הילדים חלוקים ביניהם למי להאמין, ובהתמודדות הזאת כל בני המשפחה יבחנו מחדש את ההיסטוריה המשותפת שלהם באור אחר לחלוטין.

ליאן מוריארטי, סופרת אוסטרלית, כתבה שמונה רבי־מכר בינלאומיים, בהם סודו של הבעל ושקרים קטנים גדולים (שעובד לסדרת טלוויזיה מצליחה בכיכובה של ניקול קידמן). מתגוררת בסידני, אוסטרליה, עם בעלה, בנה ובתה. תפוחים לעולם לא נופלים כבר מיועד להפקה לטלוויזיה.

"נקודה, משחקון, רצח... פעלול שמשלב דרמת חיי נישואים, הונאה, רצח אפשרי – וטניס מקצועני. כל מה שמוריארטי נוגעת בו הופך לזהב!"    אנטרטיינמנט ויקלי

"מוריארטי חוזרת שוב לנושא הכי אהוב עליה — מה זאת באמת משפחה? עשו טובה לעצמכם וקראו את הספר בהקדם. בקרוב הוא ודאי יהפוך לסדרת הבינג' הבאה בטלוויזיה."                       E! Online

 

הצצה לספר

במלאי
מק״ט
11201685
עמודים
478
יציאה לאור
22 באוג׳ 2023
תרגום
אביגיל בורשטיין