תחנה סופית – ערד

סופר/ת : אדיבה גפן
מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 89 ₪

גופתה של סמדר היפה נמצאה מוטלת במכונית, על פסי הרכבת בואכה קריית גת. דקלה, שסמדר היתה לה כאחות, מסרבת לקבל את קביעתה של המשטרה כי מדובר בהתאבדות. מוכת יגון אך נחושה והחלטית, פותחת דקלה בחקירה משל עצמה ונתקלת בדמויות מעברה של סמדר, כולן רומזות על סודות אפלים ומעוררות שאלות ותהיות:

מי הוא "החנוק" שביקרה סמדר בכלא באר שבע, מדוע ממהר סנ"צ שביט לסגור את תיק החקירה, והאם הגביר של ערד הוא פילנתרופ נדיב או מאפיונר מסוכן? דקלה שושקוביץ, גיבורת רומן המתח החדש של אדיבה גפן, היא צעירה שנונה ובעלת חושים חדים. בעזרתם של קופר, לוחם אמיץ ורב מעללים, וסמי ג', חוקרת פרטית עם לב רחב, היא משחזרת את דרכה האחרונה של סמדר, מצליחה לפתור את התעלומה שהביאה עליה את מותה ובדרך זוכה גם באהבה גדולה, מפתיעה.

זהו ספרה השנים־עשר של אדיבה גפן, מחברת רבי המכר עוקף שיקגו, פיקדילי דרום ואבק יהלומים. "בתחנה סופית — ערד שוב הפליאה אדיבה גפן לרקוח רומן מתח מרתק ומשעשע ובמרכזו אישה בתהליך העצמה, אשר תוך כדי פענוח התעלומה הבלשית מצליחה לפתור גם את חידת חייה." אמנון ז'קונט

משבחי הביקורת על ספריה הקודמים של אדיבה גפן: "ספרה המרנין של גפן... בונה עולם צבעוני ומשכנע ומציע מבט עמוק ומפתיע על נשיות, משפחה, קרתנות ונאמנות, בלי לקפח לרגע את עלילת המתח המרכזית." ירון פריד על "פיקדילי דרום", העיר 2002 "מותחן מסחרר שיש בו כל מה שצריך בספר מתח... זהו ספרה העשירי והוא מענג כקודמיו..." שמואל שי על "אבק יהלומים", קול ישראל, מאי 2007 אדיבה גפן אשת חינוך ותקשורת, מנחת סדנאות לכתיבה, מתגוררת בלב תל אביב. עד כה פירסמה שנים־עשר ספרים, בהם שמונה ספרי מתח, וצברה קהל גדול של קוראים נאמנים.

במלאי
מק״ט
10313745
עמודים
304
יציאה לאור
18 במרץ 2009
ספרים נוספים של אדיבה גפן: