THE LEAN STARTUO המהדורה העברית

סופר/ת : אריק רייס
טוען...

THE LEAN STARTUO המהדורה העברית

סופר/ת : אריק רייס
מחיר מיוחד ‏96 ₪ מחיר רגיל ‏128 ₪

התנ"ך של עולם ההייטק - לראשונה בעברית!

רוב הסטארטאפים נכשלים. זו עובדה.
אלא שרבים מהכישלונות הללו יכולים היו להימנע אילו היזמים היו מאמצים גישה עסקית גמישה וקשובה. שיטת ה-Lean שפיתח אריק רייס בספר זה ושהפכה לסטנדרט בעמק הסיליקון מטיפה לזריזות מרבית, לגמישות מחשבתית ולהקשבה לקוחות העולים מהשטח.
במקום לבזבז זמן על הניסיון לפצח את סוד המוצר המושלם, ממליץ רייס ליזמים לקצר את זמן הפיתוח של המוצר הראשוני, ליצור את הממשק עם הלקוחות מוקדם ככל שניתן, לקבל בזריזות את חוות דעתם, למדוד בכנות את התוצאות ולשפר בעזרת ניסויים בלתי פוסקים את המוצר - והכול כדי להתאים אותו בצורה מיטיבית לקהל היעד.
The Lean Startup הוא ספר היזמות והניהול החשוב ביותר שפורסם במאה ה-21. הוא נמכר במעל מיליון עותקים, תורגם ליותר משלושים שפות, נכנס לרשימת רבי המכר של ה"ניו-יורק טיימס" וקצר שבחים. הוא שינה את הדרך שבה חברות ההייטק תופסות את עצמן ועיצב מחדש את הקשר בינן לבין לקוחותיהן.
בעולם שדורש מיזמים, ממנהלים ומיוצרים להמציא מחדש את עצמם ואת הארגונים שבהם הם פועלים, המסר של The Lean Startup חשוב מתמיד. אם אתם מחפשים דרכים בדוקות לבחון את חזוכנם ולעדכן אותו בלי הרף, לאמץ דרכים חדשות במהירות, להשתנות, לשרוד ולשגשג - גם אתם חייבים להיות Lean.
"אריק רייס מצליח לפשט את מה שנראה מסובך, וליצור סדר במה שנראה מבולגן. מתאים לכל יזמת או יזם ישראלים בכל שלב במחזור חיי הסטרטאפ שלהם. מומלץ בחום" - יסמין לוקץ' מייסדת ומנכ"לית ICON, משקיעת הון-סיכון ויזמת חברתית.
 

בכירי עולם ההייטק ממליצים על THE LEAN STARTUP

"אריק רייס הצליח לנסח כללים ברורים במקום שפעם היה רק בלגן ואינטואיציה. זוהי קריאת חובה לכל יזם - ולכל מנהל שמבין את הערך של חדשנות"
- מרק אנדרסון, ממייסדי קרן ההון-סיכון אנדרסן הורביץ

"את הספר הזה כל חייב לקרוא כל מי שהוא יזם בנשמתו, וכל מנהל שרוצה לשכלל את כישורי היזמות שלו. הספר של רייס מלא בסיפורים נהדרים, המובאים לצד אינספור עצות פרקטיות שהייתם שמחים לדעת לפני חמש שנים"
- דן הית', ממחברי 'שינוי כיוון' ו'נולדו להצלחה'

"רייס מראה לנו את הדרך הנכונה לצאת מערפל חוסר הוודאות שאופף את עולם הסטארטאפ. הגישה שלו מדויקת; ההוראות שלו ישימות והוכחו כמוצלחות במבחן התוצאה. THE LEAN STARTUP ישנה את הדרך שבה אתם חושבים על יזמות. בעידן שבו גדלים סיכויי ההצלחה של סטראטאפים, הספר הזה יכול לתרום לצמיחה הגלובלית יותר מכל ספר עסקים אחר שנכתב מזה שנים" 
- טום איזנמן, פרופ' ללימודי יזמות בבית הספר למנהל עסקים, אוניברסיטת הרווארד

"THE LEAN STARTUP מאת אריק רייס מעניק ידע יוצא מן הכלל על האופן שבו יזמים בתעשיית ההייטק יוצרים עסקים ומוצרים חדשים"
- שריל סנדרס, סמנ"כלית התפעול של פייסבוק ומחברת רב המכר 'לפרוץ קדימה'

"סוף סוף גם הקהל הישראלי יוכל לקרוא בשפתו את רב המכר הבינלאומי THE LEAN STARTUP! הוצאת המהדורה העברית היא יום חג לקהילת היזמים שצומחת בסטארטאפ-ניישן ומשפיעה מכאן על העולם כולו"
- פרופסור ריצ'רד מקנזי, מייסד CrubHub.io

במלאי
מק״ט
13861055
הוצאה
סלע מאיר
עמודים
316
יציאה לאור
1 במאי 2021
תרגום
גרשון גרון