תעתוע, מהדורה חדשה

סופר/ת : קולין הובר
טוען...

תעתוע, מהדורה חדשה

סופר/ת : קולין הובר
מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

לואן אשלי היא סופרת מתחילה עם חשבון בנק מרוקן, שמקבלת הצעה שלא ניתן לסרב לה. ג'רמי קרופורד - בעלה של וריטי קרופורד, סופרת פופולרית המרותקת למיטתה - מציע ללואן להשלים את סדרת רבי המכר של אשתו, במקומה. ללואן אין ברירה אלא להסכים.

היא מגיעה לבית משפחת קרופורד בכוונה להישאר שם לילה אחד או שניים, רק כדי למיין את אי־הסדר בחדר העבודה של וריטי ולאסוף את כל החומר הדרוש לה לכתיבת הספר הבא בסדרה. במהלך המיונים לואן מגלה כתב יד חבוי: אוטוביוגרפיה המכילה הודאות מצמררות שווריטי תיכננה לקחת איתה לקברה, ובהן גם האמת מאחורי האירועים שהפכו על פיהם את חייהם של בני הזוג.

לואן מחליטה להסתיר את כתב היד מג'רמי, בידיעה שהתכנים המחרידים שחשפה שם ימוטטו את האב המתאבל. אבל ככל שרגשותיה של לואן כלפי ג'רמי מתעצמים, היא מתחילה לתהות אם זה נבון מבחינתה להמשיך לשמור את הסוד הזה. אחרי הכול, אם ג'רמי יקרא את האוטוביוגרפיה של אשתו, הוא לא יוכל להמשיך לאהוב אותה. 

 

מותחן רומנטי מאת קולין הובר, סופרת רבי המכר ותופעת הטיקטוק העולמית.

קולין הובר כבשה, וממשיכה לכבוש, את המקום הראשון ברימת רבי־המכר של הניו יורק טיימס ורשימות רבי המכר בעולם כולו עם ספריה איתנו זה נגמר, אהבה מכוערת, וידוי, בקצב הלב, לאהוב בלי סודות, להתחרט עליך ורבי־מכר רבים נוספים. היא חיה בטקסס עם משפחתה.

מוזמנים לבקר אותה ב־www.ColleenHoover.com

"פיתולי העלילה בתעתוע הציתו לי את המוח."            הוושינגטון פוסט

"המותחן הרומנטי המושלם שישאיר אתכם דבוקים לכסא (וערים כל הלילה)

עד לסופו."                                                   קוסמופוליטן

"אזהרה: תעתוע לא ימס את לבכם, הוא ישרוף את נשמתכם!"

קינדל קראק  בוק ריוויו

במלאי
מק״ט
11201753
הוצאה
כנרת
יציאה לאור
28 בספט׳ 2022
תרגום
נעמה תורן