טייסי משנה בע"מ 1 - ספר החוקים של השדכן

מחיר מיוחד 59 ₪ מחיר רגיל 98 ₪
מחברת רבי המכר של הניו יורק טיימס, היו אס איי טודי והוול סטריט ג'ורנל – רייצ'ל ואן-דייקן
 
"מעריצים של ואן דייקן לא יתאכזבו, ימצאו דמויות גדולות מהחיים, דיאלוגים לא מהעולם הזה, והומור שיגרום לכם לנשוך את הלשון, שהם חזית ומרכז העלילה המזכירה את פגמליון של ג'ורג' שו."
—RT Book Reviews
 
"החותמת השנונה של רייצ'ל ואן דייקן מודגשת בכל הכח בספר החוקים של השדכן. הוכחה שאפשר למצוא אהבה בכל מקום, איאן ובלייק הם שידוך שנוצר בגן עדן מצחיק עד דמעות ומחמם את הלב." 
—Emma Hart, New York Times bestselling author
 
"ספר החוקים של השדכן הוא ספר מרענן בשנינותו, כייפי, וסקסי. פלייבוי יהיר, גיבורה חצופה, וכימיה מחשמלת שאי אפשר להתכחש לה. הספר הזה מלא בצחוק, להט ולב!" 
 —The Christian Grey Fan Page
 
 
חוק מספר אחד של טייס משנה: לעולם אל תתאהב בלקוחה.
 
אחרי תאונה מחסלת קריירה, שחקן הפוטבול לשעבר איאן האנטר חוזר לקמפוס – והוא מוכן להתחיל במשחק החדש שלו כאחד מהמוחות הבולטים מאחורי טייסי משנה בע"מ, שירות הכרויות סודי ומצליח העובר מפה לאוזן. הוא מקדיש את כישוריו המרובים בכל הקשור בנשים לתמיכה בשבורי הלב, נשים וגברים כאחד. אך כשבלייק אולסון מבקשת את שירותי החברה, איאן מבין שנחתה עליו הלקוחה הכי חסרת תקווה מכולן.
 
בלייק תזדקק לנס אם היא רוצה להשיג את הבחור עליו היא דלוקה. לפחות עם שדכן מקצועי לצידה, יש לה סיכוי. איאן יודע שעצותיו, יחד עם מהפך תדמיתי, עשוי להפוך את בלייק לשידוך מוצלח נוסף. אבל בעוד בלייק מתחילה בשינוי, מחתיכת בלגן לחתיכה הורסת, איאן מבין שהחוק מספר אחד שלו, בסכנה.
 
רייצ'ל ואן דייקן היא סופרת רבי המכר של הניו יורק טיימס, של היואסאיי טודיי ושל הוולסטריט ג'ורנל, בזכות הרומנים העכשווים שהוא כותבת. כשהיא לא עסוקה בכתיבה, תוכלו למצוא אותה שותה קפה בסטארבקס ומתכננת את הספר הבא שלה בעוד היא צופה בפרקים של הרווק.  היא גרה באיידהו עם בעלה, בנה המתוק, ושני בוקסרים נחרנים! 
במלאי
מק״ט
57029022
הוצאה
אהבות
עמודים
320
יציאה לאור
1 באפר׳ 2020
תרגום
עדי שניידר