סנדמן - אקדמות ונעימות ליליות 1

סופר/ת : ניל גיימן
מחיר מיוחד ‏29 ₪ מחיר רגיל ‏88 ₪
"איזה כוח היה לגיהינום לו האסורים בו לא יכלו לחלום על גן עדן?" 
 
1916. רב המג רודריק ברג'ס לוכד את מורפיאוס, הוא הסנדמן — מלך החזיונות הליליים. מאותו רגע איש אינו שולט עוד בממלכת החלום. דמיון ומציאות מתערבבים זה בזה, והגבולות ביניהם מיטשטשים. שבעים שנה מאוחר יותר מצליח מורפיאוס להשתחרר מכלאו. כעת הוא מבקש להשיב לעצמו את כליו הקסומים ואת ממלכתו, אולם לשם כך עליו לגבור על תשוקותיהם של בני האדם,לבקר בגיהינום ולהתעמת עם לוציפר ושדיו. האם יצליח? ואיך היעדרותו הממושכת משפיעה עלתת־המודע של בני האדם? 
ניל גיימן הוא סופר ותסריטאי מוערך ועטור פרסים. הוא החל את דרכו בכתיבת ספרי קומיקס וזכה בתהילת עולם בזכות ספרי סנדמן - מהרומנים הגרפיים החשובים של זמננו.
הסדרה החלה את דרכה כחוברות חודשיות ואלה נאספו לעשרה ספרים. אקדמות ונעימות ליליות הוא הראשון שבהם. בספר זה חברו אל גיימן המאיירים סם קית', מייק דרינגנברג, מלקולם ג'ונס השלישי ודייב מק'קין. 
ספרי הסדרה הופיעו ברשימת רבי־המכר של הניו יורק טיימס וזכו בפרסים רבים, ובהם 26 פרסי אייזנר. ספרי הסדרה נכללו ברשימת מאה הספרים הטובים ביותר של אנטרטיינמנט ויקלי, ואחד מסיפוריה הוא הרומן הגרפי היחיד שזכה אי־פעם בפרס הפנטזיה העולמי. 
לראשונה מוגש לקהל קוראי העברית הספר הראשון בסדרת המופת.
במלאי
מק״ט
11001719
עמודים
144
יציאה לאור
17 ביולי 2013
תרגום
דידי חנוך