סיפורו של אדגר סוטל

טוען...

סיפורו של אדגר סוטל

מחיר מיוחד ‏74 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪
הספר חסר זמנית במלאי

אדגר סוטל, בן למשפחה בחווה מבודדת לגידול ואילוף כלבים בצפון ויסקונסין, נולד אילם ומדבר רק בשפת הסימנים, הן עם בני אדם הן עם כלבים. מאז יום הולדתו מחוברת אליו הכלבה אלמונדין, המפגינה יכולת מופלאה לשמש בת לוויה. עם שובו הלא צפוי של קלוד, דודו של אדגר מצד אביו, פורצת סערה בביתה השקט של משפחת סוטל. וכשאביו של אדגר מת לפתע, קלוד חודר בעורמה לתוך חיי החווה - וללב אמו של אדגר.

סיפורו של אדגר סוטל הוא סאגה משפחתית נועזת על ילד ללא קול, שעולמו המאוכלס בכלבים אינו דומם כלל וכלל. זהו מסע מבריק אל גבולות השפה, סיפורה של שפת הנאמנות והמסירות המתעלה מעל המילים.

דיוויד קובלסקי גדל בוויסקונסין הכפרית, לא רחוק מיער שאוואמגון, שמורת הטבע שבה מתרחש הסיפור. הוא חי בקולורדו עם בת זוג, והשניים מגדלים כלבה. זהו ספרו הראשון. הזכויות לעיבוד קולנועי שלו נקנו בידי Universal Pictures.

"רומן מופת על לב אדם ועל החידות השוכנות בו, חידות שאפשר להבין אך אי אפשר לבטא... אני מקנא בקורא שזה אך מתחיל את המסע של הספר הזה. אין ספרים רבים שאני חוזר וקורא. כי החיים קצרים מדי. לספר הזה אחזור."
סטיבן קינג

"ספר ביכורים רחב-יריעה ורחב-לב המזמין אותך לצלול לתוכו, ואז להגיח ממנו באי-רצון, תמה על כך שהעולם המשיך להסתובב בזמן שהתמסרת לו."
וושינגטון פוסט

חסר זמנית במלאי
מק״ט
11200217
עמודים
592
יציאה לאור
11 באוק׳ 2009
תרגום
הדסה הנדלר