קסמי עקעקים 1 - לורד העקעק

מחיר מיוחד ‏74 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

אחרי גלות של עשרים שנה בסין, לוסיין וודרי לא תכנן לחזור לאנגליה אי־פעם. אבל בעקבות מותם הבלתי צפוי של אביו ושל אחיו, נראה שלורד קריין החדש ירש אחוזה ותואר אצולה. לרוע המזל, הוא גם ירש את האויבים של משפחתו ולכן זקוק לסיוע על־טבעי, ובדחיפות. אלא שהוא לא מצפה שהסיוע יגיע בדמותו של קוסם זועם.

לקוסם סטיבן דיי יש סיבה טובה לשנוא את משפחתו של קריין. למרבה הצער, תפקידו הוא להתמודד עם סכנות על־טבעיות. מלבד זאת, הרוזן לא דומה לשום בן אצולה שהוא פגש אי־פעם: הקעקועים שלו, ההתנהגות שלו... ניסיונותיו הנחושים להכניס אותו למיטה. כל זה בהחלט בלתי רגיל.

עד מהרה סטיבן מתאהב בגבר הלא־נכון, בעיתוי הלא־נכון. אבל כוח המשיכה המסוכן של קריין אינו הדבר היחיד שמחליש את סטיבן. רוע חודר אל הבית, רשת של מזימות נסגרת על קריין, ואם סטיבן לא ימצא דרך להתיר אותה – שניהם ימותו.

לורד העקעק הוא הספר הראשון בטרילוגיית קסמי עקעקים מאת קיי. ג'יי. צ'רלס, סופרת ועורכת ספרים שמתגוררת בלונדון עם בעלה, שני ילדיה, גינה שגדלה פרא וחתול שחור כלילה. היא כותבת בעיקר רומנטיקה היסטורית קווירית, לעיתים עם אלמנטים על־טבעיים. ספריה עשויים להכיל גם סיאוב, ברנשים נכלוליים והרפתקאות נועזות.

במלאי
מק״ט
59009756
הוצאה
ספרים בעלמא
יציאה לאור
15 ביוני 2022
תרגום
לי עברון