נחמד מאוד

מחיר מיוחד ‏58 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

רייצ'ל קליין מעולם לא התכוונה לנשק את המרצה שלה לכתיבה יצירתית, אבל עם ריסיו הארוכים, שֹער המשי שלו והחיים העצובים והיפים שהוא חשף בטוויטר, היא עושה את זה. והנשיקה נחמדה מאוד.

הוא מעולם לא תיכנן להתארח בביתה המפואר של תלמידה שלו בקונטיקט, אבל עם בריכת השחייה הנוצצת, ההיצע האינסופי של אוכל משובח ואִמהּ היפה והמושכת של רייצ'ל, הוא עושה את זה. והבית נחמד מאוד.

אִמהּ של רייצ'ל מעולם לא חלמה שיהיה לה רומן זמן קצר כל כך לאחר גירושיה, אבל כשהמרצה של בתה נכנס לביתה עם פודל בשם פרינסס, היא עושה את זה. והרומן הוא... רעיון רע מאוד.

הזגזוג הסקסי והעוקצני במשולש היחסים הזה בוחן בשנינות ובהומור את השאלה: מה קורה לנו כשהחיים אינם מתנהלים כפי שתיכננו?

מארסי דרמנסקי היא סופרת ועורכת אמריקנית. פירסמה עד כה ארבעה ספרים שזכו לביקורות נלהבות. מתגוררת עם בתה במונטקלר, ניו ג'רזי.

"סיפור עסיסי על התנהגות רעה, ׳נחמד מאוד׳ הוא מרושע ונהדר להפליא!"                                           אנטרטיינמנט ויקלי

"סיפור מענג של סקס ותככים, רציני הרבה יותר משנראה במבט ראשון, ומעלה שאלות גדולות."                                 וושינגטון פוסט

"פארסה מרושעת, כיפית אך גם מלאת רגש, על אופיין הנזיל והמתַסכל של מערכות היחסים שלנו, בינינו לבין עצמנו, ובינינו לבין אחרים."

מגזין O

 

 

הצצה לספר

במלאי
מק״ט
11201470
הוצאה
כנרת זמורה
עמודים
253
יציאה לאור
3 ביולי 2022
תרגום
קטיה בנוביץ'