משוואה למציאת נפש תאומה

טוען...

משוואה למציאת נפש תאומה

מחיר מיוחד ‏59 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

ג'ס דיוויס, אם יחידנית, היא אשפית סטטיסטיקה ונתונים, אבל אין מספיק נתונים בעולם שיצליחו לשכנע אותה לחזור אל עולם הדייטים. אחרי הכל, אבא שלה לא היה בסביבה מעולם, אמהּ חובבת המסיבות נעלמה כשג'ס הייתה בת שש, והאקס שלה החליט שהוא "לא בנוי להיות אבא" עוד לפני שבּתם נולדה. ג'ס שומרת על אהוביה, מתאמצת להחזיק את הראש מעל פני המים, והיא מרגישה עייפה... ובודדה.

אבל אז היא שומעת על גנטיקלי, חברת שידוכים חדשה ומסקרנת שמסתמכת על דנ"א, אומרים שהיא תשנה לנצח את עולם ההיכרויות. למצוא נפש תאומה באמצעות דנ"א? היציבות והביטחון שמספרים מעניקים: בזה ג'ס דווקא מבינה.

לפחות היא חשבה שהיא מבינה, עד שהבדיקה שלה מראה תוצאה חסרת תקדים של 98 אחוזי התאמה בינה ובין נבדק אחר במאגר הנתונים: ד"ר ריבר פֶּניָה, המייסד של גנטיקלי. את הנתון הזה היא לא מצליחה לעכל, כי היא כבר מכירה את ד"ר פֶּניָה. הגבר היהיר והעקשן הזה ללא כל ספק אינו הנפש התאומה שלה. אבל לגנטיקלי יש הצעה: היפגשי אתו, למדי להכיר אותו, ואנחנו נשלם לך. ג'ס – שבקושי מצליחה לגמור את החודש – לא יכולה להרשות לעצמה לסרב להצעה, למרות הספקנות שלה והסלידה שלה מריבר. כשהצמד נגרר מאירוע לאירוע בתור זיווג ה"יהלום" שיכול להזניק את ערך המניות של גנטיקלי לשמיים, ג'ס מתחילה לקלוט שאולי יש במדען הזה – ובמדע שמאחורי הנפש התאומה – יותר ממה שהיא חשבה.

כריסטינה לורן, סופרות - "ירח דבש זה לא!", רב המכר של NEW YORK TIMES, חוזרות עם רומן תוסס ושנון על מהשקורה כששני אנים שמוכנים לסכן הכל מגלים, שהמדע הועיד אותם זה לזה - או אולי דווקא הגורל? מושלם לאלו שאהבו את פרויקט רוזי ואת אחד ועוד אחד.

 

הצצה לספר:

במלאי
מק״ט
57831076
הוצאה
הספרנית
עמודים
336
יציאה לאור
2 באפר׳ 2024
תרגום
מיקי מלץ