מחיר מיוחד 53 ₪ מחיר רגיל 89 ₪

משפחה לדוגמה

מחיר מיוחד 53 ₪ מחיר רגיל 89 ₪
מק״ט
11201089
מחבר/ת
מאירה ברנע-גולדברג
עמודים
272
יציאה לאור
19 בינו׳ 2015

רגע אחרי שדלת המעלית נסגרת מאחורי האחות הצעירה והמפונקת של מיכל והארוס הבלתי נסבל שלה, שאך הכריזו על חתונתם הצפוייה, כולם פותחים את הפה: הסבתא שעושה רק מה שבא לה, האם שעסוקה בעיקר בניקיונות ובטריוויה, האבא חשוך הדעות והמעצבן, האח האמצעי השנון והמבוזבז והשותף שלו, שמתעקש להיסחב אחריו לכל מקום.

אבל לגיבורה שלנו יש בעיות יותר גדולות מאחות שפשוט חייבת להיות כל הזמן במרכז הבמה.יש לה אמנם עבודה יציבה ומכניסה, בעל מקסים שאוהב אותה וילד יפהפה, בן שנתיים וקצת, שיודע לצטט ספרים שלמים בעל פה, מכיר את כל המלחינים הקלאסיים ואוכל רק שקדי מרק, אבל יש לה גם חשש קטן ומנקר, שאולי דווקא אצלה בבית לא הכול כשורה.

גם היא מוצאת את עצמה נשאבת לסערות שאחותה מחוללת חדשות לבקרים, והכול מתפרק בדיוק ברגע שבו היא חייבת להתמקד במשפחה שבנתה לעצמה. ובעוד הלחץ סביב האירוע החגיגי הולך וגובר, נפערים סדקים בתמונת המשפחה לדוגמה, ומתוכם מתאבכים סודות, שקרים, כיסויים וגילויים חדשים.

ב"משפחה לדוגמה", הרומן השני שלה, שוב מוכיחה מאירה ברנע-גולדברג את כישרונה לתאר את הרגעים הטעונים ביותר, החוויות הדרמטיות ביותר, בפשטות שאי אפשר לעמוד בפניה, בהומור מושחז ובשפה רגישה ונגישה להפליא וכובשת לב מן הרגע הראשון.

מאירה ברנע-גולדברג היא מחברת רב-המכר "כמה רחוק את מוכנה ללכת" וספר הנוער "כראמל", שניהם ראו אור בהוצאת כנרת. ברנע-גולדברג כותבת מזה שנתיים טור במאקו ומנחה קבוצות הורים ב"בית ליאור".

מידע נוסף
מחבר/ת מאירה ברנע-גולדברג
יציאה לאור 19 בינו׳ 2015
עמודים 272