מועדון קריאה לגברים (לא רומנטיים)

טוען...

מועדון קריאה לגברים (לא רומנטיים)

מחיר מיוחד ‏74 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

 

החוק הראשון של מועדון קריאה: לא מדברים על מועדון קריאה.

גאווין סקוט, כוכב הבייסבול מקבוצת נאשוויל לג'נדס, נקלע לצרה רצינית. לאחרונה הוא גילה סוד משפיל: אישתו תיאה זייפה אורגזמות מאז ומתמיד. תגובתו לגילוי מהווה הקש האחרון השובר את גב מערכת היחסים הרעועה ממילא. תיאה רוצה להתגרש, וגאווין מבין שהוא נתן לגאווה שלו ולפחדיו לגבור עליו.

ברוכים הבאים למועדון קריאה לגברים(לא רומנטיים).

אבוד ונואש, גאווין מוצא עזרה במקום מפתיע: מועדון קריאה חשאי, לרומנים רומנטיים, שחברים בו מהגברים החזקים ביותר בנאשוויל. בעזרת רומן היסטורי לוהט בשם 'לחזר אחר הרוזנת', החברים במועדון מנחים את גאווין כיצד להציל את הנישואים שלו. אך הרומיאו האבוד הזה יזדקק לקצת יותר מאשר כמה מילים יפות ומחוות דרמטיות בכדי למצוא את הגיבור החבוי בו ולזכות מחדש באמונה של אישתו.

 

ליסה קיי אדאמס קראה את הרומן הרומנטי הראשון שלה בגיל צעיר מדי לכל הדעות, כשהיא ׳סחבה׳ אחד מהערמה של סבתא שלה. אחרי קריירה ארוכה כעיתונאית, בה נאלצה פעמים רבות מידי לכתוב סופים עצובים לסיפורים, היא החליטה לחזור לסיפורים בהם הסוף הטוב הוא וודאי. ספריה של ליסה מציגים נשים שלהן תמיד המילה האחרונה, גברים שלא פוחדים לבכות וכלבים. הרבה כלבים. היא כותבת במשרה מלאה בביתה שבמישיגן, שם היא מתגוררת עם בעלה כתב הספורט, ביתה החדה והמצחיקה וכלב מלטזי מפונק, שאוהב שמנדנדים אותו כדי שירדם, כמו תינוק. כשהיא לא כותבת, היא מבשלת או מסיעה את ביתה מפה לשם. או מנדנדת את הכלב. 

 

במלאי
מק״ט
57029596
הוצאה
הספרנית
עמודים
320
יציאה לאור
25 בינו׳ 2023
תרגום
עדי שניידר