מתכונים מכושפים

מחיר מיוחד 10 ₪ מחיר רגיל 89 ₪
הספר חסר זמנית במלאי

משפחת וייוורלי ניחנה במתת אל מיוחדת אשר הפכה אותה לחריגה אפילו בעיירת הולדתה בסקום שבקרוליינה הצפונית - עץ התפוחים שבגן המשפחה מניב פירות נבואיים ופרחים אכילים האוצרים בתוכם כוחות מיוחדים. קלייר וייוורלי, בעלת קייטרינג מצליח, מכינה מאכלים מן הצמחים המכושפים שלה - החל בכובע הנזיר המעורר תיאבון אצל גברים וכלה בלוע הארי שנועד להסיט ממנה את תשומת לבו של שכנה המאוהב - ודודניתה הקשישה אוונל מחלקת מתנות לא צפויות ששימושן מתבהר באופן מופלא. השתיים הן הנצר האחרון למשפחת וייוורלי מלבד סידני, האחות המרדנית, שברחה מבסקום ונטשה את קלייר, כפי שעשתה אִמן שנים קודם לכן. כשסידני שבה פתאום הביתה עם בתה הקטנה, וחומות המגן שהקפידה קלייר לבנות סביב לבה במשך שנים מתחילות להיסדק, האחיות מבינות שעליהן להתמודד עם מורשתן המשותפת. מתכונים מכושפים הוא ספר שובה לב שבוודאי ישבה גם את הלב הספקני ביותר.
"מרענן למצוא רומן דרומי שאינו מתבסס על הומור עממי או על סטריאוטיפים, אלא על שימוש רב־דמיון בריאליזם קסום." Library Journal
שרה אדיסון אלן נולדה וגדלה באשוויל שבקרוליינה הצפונית. למדה ספרות לתואר ראשון רק משום שחשבה שמדהים שאפשר לקבל תעודה על קריאת ספרים. מתכונים מכושפים הוא ספרה הראשון.

חסר זמנית במלאי
מק״ט
11200214
עמודים
272
יציאה לאור
9 בפבר׳ 2011
תרגום
קטיה בנוביץ