מרוצי העקרב

מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

יש המתחרים כדי לנצח - יש המתחרים כדי לשרוד
בכל שנה בסתיו עולים סוסי המים הפראיים מבין גלי האוקיינוס אל חופי
האי הקטן תיסבי. ובכל שנה רוכבים עליהם תושבי האי במרוצים קטלניים -מרוצי העקרב.
אבל השנה המרוץ אכזרי מתמיד. הנער שון קנדריק, אלוף המרוצים כבר ארבע פעמים ברציפות, מתחרה בקייט קונולי, הנערה הראשונה שתשתתף בהם אי פעם. שון השתקן וקייט הנחושה מגלים זה את זה וגורלם נקשר יחדיו. הם יודעים שניצחון או הפסד הוא עבורם לא רק חיים ומוות, הוא הרבה יותר מזה. האם גם הפעם יגיע רק רוכב אחד לקו הגמר? האם גם
הפעם יצבעו סוסי הפרא ורוכביהם את גלי האוקיינוס באדום?
כמו בסדרת רבי-המכר הזאבים של גרייס, מגי סטיווטר לוקחת את הקוראים אל נקודת השבירה, שבה האהבה והחיים עומדים בפני המכשולים הגדולים ביותר, ורק עזי הלב ישרדו.

"בדרמה היפהפייה הזאת ביססה את עצמה סטיווטר כאחת הסופרות המוכשרות ביותר בתחום ספרות הנוער כיום.״ אנטרטיינמנט ויקלי
"אזהרה: סכנת הידבקות. אם תתחילו לקרוא לא תוכלו להפסיק.״ הגרדיאן
"שונה מכל ספר שקראתם אי פעם.״ ניו יורק טיימס

מגי סטיווטר מסורה מאוד לקוראים הצעירים שלה ושומרת איתם על קשר דרך האתר והבלוג שלה. "בני נוער," אומרת מגי, "עדיין מאמינים בחלומות שלהם ועדיין יש להם תשוקה עזה לחיים, ואת זה אני מכבדת ומקווה לא לאבד לעולם."

רשיתו של מרוצי העקרב הוא סיפור קצר שמגי כתבה לבלוג שהיא מנהלת עם שתי חברות, שמפרסם סיפורות חדשה בכל שבוע. היא תמיד רצתה לכתוב על סוסי מים וההתנסות עם הסיפור הקצר דחף אותה קדימה.
היא מתארת שהיא גדלה עם סוסים "ההורים שלי היו מאוד מתירנית בכל הנוגע לבעלי חיים. כל זמן שאנחנו הרווחנו את הכסף לקנות אותם ובנינו את מה שהם גרו בתוכו (הם היו נותנים לנו קרנף אם היינו יכול להרשות לעצמו). היו לנו סוסים אבל הם היו עייפים ובוגרים שפרשו ממרוצי סוסים. אנחנו רכבנו עליהם לרוב בלי אוכף."

במלאי
מק״ט
15000128
עמודים
432
יציאה לאור
8 באוג׳ 2013
תרגום
יעל אכמון