מלון ההתחלות החדשות

טוען...

מלון ההתחלות החדשות

מחיר מיוחד ‏59 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

רומן מלבב על קיץ עמוס שערוריות במלון יוקרה בננטקט

לאחר פרידה קשה מבן זוג ותיק, יקירת האי ננטקט — ליזבט קיטון - מחפשת נואשות את המערכה השנייה שלה. כשהיא מתמנה למנהלת הכללית החדשה של מלון ננטקט, לשעבר פנינה מפוארת שהפכה למפגע נטוש, היא מקווה שבעזרת הצוות הכריזמטי שלה תצליח להגשים את חלומו של  הבעלים החדש, המיליארדר הלונדוני מר דרלינג. התנאי הוא חוות הדעת שיקבל המלון משלי קרפנטר, משפיענית אינסטגרם פופולרית שביכולתה להחזיר אותו למפה.

למרות שמלון ננטקט נראה גן עדן מאושר, עם מסעדה משובחת בניהול שף מפורסם ומרכז בריאות אידילי, הדרמה שולטת מאחורי הקלעים. לצוות (ולאורחים) יש עבר מסובך, ונראה שהמלון לא מצליח להתגבר על המוניטין הרע שדבק בו ב־1922 כשגרייס הדלי, חדרנית בת 19, נספתה בשריפה טראגית.

עם רוחה של גרייס שרודפת בשמחה את המסדרונות, צוות שאוגר שלל סודות וחוסר הוודאות הרומנטית שאופפת את ליזבט, האם מלון ננטקט נועד להצלחה או לאבדון?

אלין הילדרברנד היא סופרת אמריקאית שכל ספריה הופיעו ברשימות רבי־המכר של הניו יורק טיימס. אֵם לשלושה, סופרטאית חובבת, משפיענית ספרים מעוררת השראה וטבחית נלהבת בבית. זהו הרומן ה־28 שלה. ספריה תאומות זהות, הזוג המושלם וקיץ 69 ראו אור בעברית בהוצאת כנרת־זמורה.

"זה לא מרגיש כמו קיץ אלא אם כן אני קוראת ספר של אלין הילדרברנד, סיפורים שמלאים סודות וחופים ודרמות רומנטיות. החיים המפוארים באי ננטקט בניו אינגלנד נשמעים פנטסטיים מכל דבר אחר." הניו יורק טיימס

"הילדרברנד היא המלכה המוחלטת של קריאת קיץ בחוף! והפעם, מלון יוקרתי קלאסי בננטקט מנסה להמציא את עצמו מחדש. זוהר מבחוץ, גדוש דרמות מבפנים - תענוג של קריאה."  ניו יורק פוסט

 

הצצה לספר:

במלאי
מק״ט
11201771
הוצאה
כנרת זמורה
עמודים
384
יציאה לאור
1 במאי 2024
תרגום
תום פררו