מחנק

מחיר מיוחד ‏44 ₪ מחיר רגיל ‏88 ₪

בעלי ישֵן ואני ערה . ערה לחלוטין. אני יכולה להעיר אותו מהחלום בתנועה אחת חזקה ומדויקת. זה בהחלט רעיון מפתה. פתאום בא לי כל כך להכניס לו כזאת בומבה. חשבתי שזה ייתן לחיי הנישואים שלנו דחיפה לכיוון חדש. לפעמים מעשים אומרים יותר ממילים. לכאורה, ליוליה דה חרוט בת השלושים ושש לא חסר דבר. רק לכאורה. נישואיה חסרי התשוקה, משפחתה ונטל עבודות הבית יוצרים אצלה תחושת מחנק ומניעים אותה לקבל החלטה דרמטית ולהשאיר הכול מאחוריה. מצוידת באומץ, בגלולות ואליום ובכמה בקבוקי בקרדי, היא יוצאת למסע בעקבות חלומותיה ומעִזה לעשות את מה שכולנו רק חולמים עליו.

הליין ואן רוין נולדה באמסטרדם ב־ 1964. היא עיתונאית וסופרת מוּכּרת ביותר, אך גם בעלת מוניטין שנוי במחלוקת, שזכתה בו לאחר שבשנת 2000 הופיעו תצלומי עירום שלה במגזין "פלייבוי".

היא חיה עם בעלה בפורטוגל. "הליין ואן רוין היא פרובוקטורית ספרותית. היא מביאה אל הספרות ההולנדית סוג חדש של רומן וקוראת תיגר על הז'אנר המתקתק של רומן האופי, שמשתייכות אליו סופרות כמו איזבל איינדה." De Groene Amsterdammer "הליין ואן רוין חושפת ומנתחת את כל ההיבטים הנשיים בפתיחות יוצאת דופן. מומלץ לכל הנשים לקנות כמה עותקים מהספר ולהעניק אותם כשי לכל הגברים בחייהן." טיימס "ספר לקוני, מתוחכם, מרדני ושנוי מאוד במחלוקת, מלא הומור שחור, ובה בעת עוסק במסע מדאיג אל תוך מצב תודעה חצוי בין מציאות לשיגעון ... אבן חן גאונית." דר שפיגל

במלאי
מק״ט
11200158
עמודים
320
יציאה לאור
23 בנוב׳ 2008
תרגום
ענבל זילברשטיין