100 שיעורים על החיים

‏89 ₪
הספר חסר זמנית במלאי

כולנו יצורים מורכבים ומופלאים, ויכולים להיות גם גמישים וגם נחושים, גם לסלוח וגם לחוש כאב, גם לא לעשות כלום וגם לפעול במרץ להשגת מטרותינו. אלון גל קורא לנו לקחת אחריות על חיינו, לקבל את ההחלטות הנכונות, לעלות בלי פחד על המגרש ולשחק את משחק החיים.

100 שיעורים על החיים מדריך אותנו כיצד לנצל הזדמנויות ולעמוד באומץ מול קשיים. אלון גל צועד איתנו במסלול המורכב אל העֲצמה אישית, שבמהלכו אנו לומדים להכיר ביתרונותינו ולהשלים עם מי שאנחנו מתוך אהבה וקבלה עצמית. כמי שאימן אלפי אנשים הוא בטוח שבכל אחד מאיתנו מצויים כוחות הנפש להשפיע, להעז ולחוות סיפוק.

100 שיעורים על החיים מלווה בסיפורים אישיים במגוון תחומים, מזוגיות והורות ועד יחסינו עם שכנינו וחברינו לעבודה. כולנו יכולים למצוא בו שיעורים שיאירו את עינינו ואולי יסייעו לנו לשפר את חיינו ולו במעט.אלון גל לא מציע נוסחאות פשוטות להצלחה, אבל יודע שאם נתמודד, נתאמץ וננסה שוב ושוב, אין סיכוי שלא נעמוד במשימות שהצבנו לעצמנו.

אלון גל הוא מנחה סדרות הטלוויזיה המצליחות "אלופים של החיים" ו"משפחה חורגת", המשודרות בערוץ 2. מבכירי המאמנים בישראל, מנכ"ל חברת תות תקשורת ותוצאות בע"מ ויושב ראש עמותת "הכל אפשרי", המלווה קבוצות חלשות באוכלוסייה. מחבר הספרים 30 יום עם אלון גל וסודותיהםשל המצוינים.

“מעניין, מעשי ונותן בידי האדם - שלא מעט פעמים מוצא עצמו במבוך בלתי אפשרי במרקם החיים המודרניים - כלים אמיתיים לעצור לרגע, להתבונן לעומק ולנסות לצאת מן הסבך המקיף אותו.“

יצחק הרצוג,

שר הרווחה והשירותים החברתיים


“הספר של אלון גל יעזור לכם להתקרב לחיים טובים יותר. הספר, כמו אלון, מלא באופטימיות, התלהבות, חזון וערכים. “

יאיר ניצני,

מוזיקאי וסטיריקן


“בדרכו הישירה נותן לנו אלון כלים לעבודה אישית, 100 שיעורים שיש לכל אחד אפשרות ללמוד מהם.“

דורי בן זאב,

מגיש רדיו ומוזיקאי

חסר זמנית במלאי
מק״ט
11200579
עמודים
328
יציאה לאור
6 בדצמ׳ 2009