להקשיב לילד הפנימי

טוען...

להקשיב לילד הפנימי

מחיר מיוחד ‏59 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪

בסופו של דבר, זה נכון: רק לאחר שנפגוש את הילד הפנימי שלנו ונתיידד איתו, נוכל לזהות את התשוקות והצלקות העמוקות שאנחנו נושאים בתוכנו, ולהשיל את הדפוסים הישנים, שתמיד מובילים אותנו לדרכים ללא מוצא

להקשיב לילד הפנימי הוא מדריך בהיר ומעשי להתחברות עם הילד בתוכנו, שתמיד פעיל ומשפיע עלינו, גם כמבוגרים. ברגישות ובתבונה מתארת הפסיכולוגית שטפני שטאהל את "ילד האור" השמח והגלוי, לעומת "ילד הצל" המודחק, הכואב וחסר הביטחון. הספר מציע אסטרטגיות להתבוננות עצמית מפוכחת, ותרגילי טיפול עצמי, מתוך הפרדה בין המבוגר – לילד הפנימי.

להקשיב לילד הפנימי נועד לא רק למי שילדותם היתה טראומתית, אלא גם למי שילדותם היתה טובה־דיה. בתוך כולנו מצוי "ילד צל" שאחראי לאסטרטגיות ההגנה העצמית שלנו, אלה שהופכות עם השנים למזיקות ולמטרידות, כמו סתגלתנות־יתר, תחושת קורבנות, פרפקציוניזם ורעב לכוח.

להקשיב לילד הפנימי הוא קריאה להקשבה עצמית אמפתית למצוקה הנחבאת והמושתקת של עצמנו, כדי שנוכל לאתר את ילד הצל בתוכנו, לחיות לצדו ביודעין, ולהתקדם עימו יד ביד לעבר העתיד.

שטפני שטאהל היא פסיכולוגית קלינית ומחברת רבי־מכר.
להקשיב לילד הפנימי מכר למעלה משני מיליון עותקים בגרמניה לבדה, והוא ספר העיון הנמכר ביותר שם בשנים האחרונות. הספר תורגם ליותר מעשרים שפות.

"ספר עם תובנות מרתקות לגבי הדרך שבה הילדוּת יכולה להקשות על הבגרות, אבל גם לגבי הדרך שבה תרגילים פשוטים יכולים להחזיר לילד הפנימי שלך את הביטחון והבהירות".
סטייליסט

 

במלאי
מק״ט
11201830
הוצאה
כנרת זמורה
עמודים
256
יציאה לאור
1 ביולי 2024
תרגום
תום קלנר