לגרום לדברים לקרות

סופר/ת : דיוויד אלן
מחיר מיוחד 53 ₪ מחיר רגיל 89 ₪
בעולם של היום השיטות של אתמול פשוט אינן פועלות עוד. עתה בא המאמן ויועץ הניהול הוותיק דייוויד אלן וחולק עם הקורא הישראלי את שיטותיו פורצות הדרך לתפקוד נטול־לחץ, לאחר שהציג אותן בפני עשרות אלפי לקוחות ברחבי ארצות הברית.
 
ההנחות של אלן פשוטות: היצרנות (פרודוקטיביות) שלנו עומדת ביחס ישר ליכולת שלנו להירגע. רק כשמוחותינו נקיים ומחשבותינו מאורגנות, אנחנו יכולים להיות יעילים ולהוציא לחופשי את הפוטנציאל היצירתי שלנו. מהנחות אלה נגזרת שיטת העבודה החדשנית של לגרום לדברים לקרות (GTD - Getting Things Done), המלמדת אתכם איך להגביר את הקצב בלי להתיש את עצמכם, ובכוחה להפוך על פיה את הדרך שבה אתם עובדים וחיים. לִמדו איך:
 
* ליישם את חוק "עשה את זה, האצל את זה, דחה את זה, זרוק את זה" כדי לרוקן את שולחן העבודה שלכם.
* להעריך מחדש מטרות ולהישאר ממוקדים במצבים משתנים.
* לתכנן פרויקטים ולשחרר פרויקטים תקועים.
* להתגבר על תחושות של בלבול, חרדה והצפה.
* לחוש בנוח עם מה שאינכם עושים.
 
מאז צאתו תורגם לגרום לדברים לקרות (GTD) ליותר מעשרים שפות, והביא להופעתה של תרבות חדשה של ניהול זמן ועבודה. הסודות הקטנים והגדולים של שיטת GTD יסייעו לכם לא רק להיות יעילים ויצירתיים יותר, אלא גם לחיות יותר.
 
דייוויד אלן הוא יועץ ניהול ומאמן מנהלים, הנמנה עם ההוגים המשפיעים ביותר בעולם בתחום הניהול. הוא נשיא חברת דייוויד אלן (The David Allen Company), משמש יועץ מוביל בארגונים כמו הבנק העולמי, קרן פורד, ל"ל בּין, ניו יורק לַייף וחיל הים של ארצות הברית, ומנחה סדנאות ליחידים ולארגונים.
הוא חי באוֹהאי, קליפורניה.
 
"ההמלצה החמה ביותר בתחום ספרי הייעוץ לעולם העבודה... ההעדפה שלי בנושא ארגון החיים: העצות של 'לגרום לדברים לקרות' עוזרות לבנות מיומנויות שכליות חדשות, הדרושות בעידן של ריבוי מטלות ועומס־יתר."
סו שלנברגר, "וול סטריט ג'ורנל"
 
"אלן יורד מההתפלספות הגבוהה אל פרטי הפרטים של ניהול הזמן. הקדישו מעט זמן לקרוא את הספר הזה."
מרק הנריקס, "אנטרפרינר"
 
"[אלן] המציא את השיטה שמסדרת לאמריקה את היום, את השולחן, את הבית ובעיקר את הראש."
אמיר שטוקהמר ואסף אביר, "כלכליסט"
 
"כל מי שקורא את הספר הזה יכול ליישם את הידע הזה ואת המיומנויות האלה בחייו ולקבל תוצאות מיידיות."
פרופ' סטיבן פ' מגי, אוניברסיטת טקסס, אוסטין
 
"אזהרה: קריאת הספר 'לגרום לדברים לקרות' עלולה להזיק להרגלי הדחייה שלכם. הגישה של דייוויד אלן פשוטה ואינטואיטיבית באופן משובב נפש. הוא מספק את השיטות, את הכלים ואת העצות להשגת תוצאות מרחיקות לכת."
קרולה אנדיקוט, מנהלת המרכז הרפואי Quality Resources, ניו אינגלנד 
במלאי
מק״ט
11000869
עמודים
304
יציאה לאור
9 בדצמ׳ 2010
תרגום
אירית מילר