לב של דיו - לב של דיו #1 - קורנליה פונקה

לב של דיו - לב של דיו #1 - קורנליה פונקה

‏130 ₪

מגי לא זוכרת את אמא שלה. היא נעלמה באופן מסתורי כשאבא של מגי קרא באוזניה את הספר "לב של דיו". כעבור שנים, באישון לילה, מבחינה מגי באורח מוזר מול חלונה. בואו משנה באחת את חייה. הוא מוביל אותה הרחק מביתה אל עבר ההרים, אל כפר קטן ונטוש שדייריו המשונים משרתים אדון אחד ויחיד. ולבו של אדונם שחור, לבו הוא לב של דיו.

לב של דיו שהוא סיפור בתוך סיפור ומתייחס להרבה מסיפורי הילדים שכולנו מכירים, מגשים את חלומם של קוראים רבים לפגוש פנים אל פנים את גיבורי הספרים האהובים שלהם. אבל זהירות לפעמים דווקא הגיבורים הרשעים קמים ועולים מבין דפי הספר. על הקוראים לדעת – לספר יש לעתים כוח לשנות לא רק את חייהם של גיבוריו אלא גם את אלה של קוראיו.

לב של דיו הוא ספר ראשון בטרילוגיה מאת הסופרת קורנליה פונקה, מחברת רב-המכר מלך הגנבים.

לב של דיו תורגם ל-35 שפות, גרף שלל פרסים ספרותיים, היה לרב-מכר בינלאומי ועובד לסרט קולנוע, שיוקרן בארץ בינואר.

קורנליה פונקה היא אחת מסופרות הילדים והנוער המוערכות והפופולריות ביותר בעולם. מי שהביא לפריצת הדרך שלה בעולם היה בארי קנינגהם העורך והמו"ל ששנים אחדות קודם לכן גילה סופרת אלמונית אחרת ג'יי קיי רולינג. כיום אכן נחשבת פונקה, ליורשת הטבעית של ג'יי קיי רולינג.

פונקה נולדה בגרמניה ב-1958 וגרה היום בקליפורניה. היא למדה חינוך מפני שרצתה לעבוד עם ילדים, אבל אחרי זמן מה גילתה את ייעודה האמיתי – לכתוב ולצייר. בכתיבתה הושפעה מסיפורי החיים של הילדים שעבדה עמם ומסיפורי הפנטזיה שאהבה בילדותה, ובהם פיטר פן, שר הטבעות וסיפורי נרניה. היא כתבה ואיירה יותר מארבעים ספרים, אבל פרצה אל תודעת הקוראים ברחבי העולם עם ספר הנוער "מלך הגנבים", שגם הוא ראה אור בסדרת מרגנית. בעקבותיו כתבה פונקה את סדרת הפנטזיה המצליחה, שהספר הפותח אותה הוא "לב של דיו".

במלאי
מק״ט
18101022
הוצאה
מרגנית
עמודים
512
יציאה לאור
7 בספט׳ 2008

אספקת הספר היא כ-30 יום מרגע ביצוע ההזמנה

כתוב חוות דעת שלך
הנך סוקר:לב של דיו - לב של דיו #1