לא מפסיקים אהבה באמצע

טוען...

לא מפסיקים אהבה באמצע

מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏96 ₪
הספר חסר זמנית במלאי

אייל הוא רב מסור וכריזמטי בישיבת הסדר, מוקף בהערצת תלמידיו, שותפיו ורבותיו. בביתו פנימה מכרסמות את לבו של אייל אשמה איומה על שהיה אחראי ללידת בתו הפגועה, אבל גם בושה עצומה על סוד שכוסס בו מימים ימימה – סוד שבשלו הוא חש שאיננו ראוי לתוארו, לכבוד המתלווה אליו ולשליחותו התורנית.

זהו חטא נסתר המלווה אותו מנעוריו, חרם מופר, התמכרות אסורה, דחף שאין לשלוט בו: התאווה להציץ בחייהם של אחרים.

יצרו של אייל גדול ממנו. הוא אינו יכול לעמוד בפני פיתוי של מעטפה, מחברת או יומן אישי. הוא מוכרח לפתוח, לקרוא ולזכור. מעל לכול, הוא מנצל את שעות הרצון והכושר של התפילה כדי להציץ בפתקים שהוטמנו בכותל.

אייל נאבק ללא הרף בעצמו ובנטל העצום של הידע שבא אליו בעבירה, וכדי לכפר על חטאו הוא מנסה להפוך את היוצרות ולהשתמש במה שהוא מגלה כדי לתקן ולסייע. ביקור של חמלה אצל פסנתרנית קשישה וערירית, שכומסת גם היא סוד גדול משלה ומקבלת כל אדם כפי שהוא, פותח בפניו שער ומסייע לו למצוא תשובה.

לא מפסיקים אהבה באמצע הוא ספר הספוג אהבת אדם וחוכמת חיים עמוקה. הרומן הראשון של ליאור אנגלמן רצוף יופי של ממש וביקורת של אמת. בחסד וברחמים הוא מזמין את הקורא להציץ אל נבכי נשמתו של אייל ולגלות שם את עצמו.

"את קריאת הספר הזה אי אפשר להפסיק באמצע... מעבר לזה שהוא עשוי מלאכת מחשבת, מפתיע ומרגש מאוד, הוא נגע אצלי בנקודה פנימית עמוקה ופתח דלתות בנפש ובלב." (אהוד בנאי)

"ביד רגישה, חומלת ונבונה משרטט ליאור אנגלמן את עולמו הקרוע של גבר דתי צעיר, מחנך ואיש משפחה, המיטלטל בין ערכים אמוניים ומוסריים נשגבים ובין חולשותיו המכשילות ומחטיאות אותו פעם אחר פעם. הרומן פותח צוהר מרתק לחיי היומיום של רב צעיר בוגר הציונות הדתית ומצליח לגעת בבשרם האמיתי של החיים, בזוגיות, בהורות, בדימוי העצמי, בספר חף מקלישאות וסטריאוטיפים." (מירה מגן)

חסר זמנית במלאי
מק״ט
11200983
עמודים
352
יציאה לאור
23 בינו׳ 2014