כוחו של הלב

טוען...

כוחו של הלב

מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏74 ₪
הספר חסר זמנית במלאי
האם אתם חיים את החיים שנועדתם לחיות?

הגיע הזמן לגלות את כוחו של הלב.
מאז שחר ההיסטוריה המתועדת תואר הלב במסורות הרוחניות בכל רחבי העולם כמקור של הבנה וכוח. בכוחו של הלב תגלו כיצד להתחבר לפוטנציאל המלא שלכם בעזרת גדולי המורים הרוחניים של ימינו.
מאיה אנג'לו, דיפאק צ'ופרה, פאולו קואלו, אקהרט טולה, איזבל איינדה, מרסי שימוף, מריאן ויליאמסון, גארי זוקאב, ניל דונאלד וולש, מייקל בקוויט, רודיגר שאך, לינדה פרנסיס, ג'ו דיספנזה, ג'ון גריי, ג'יין גודול, הווארד מרטין, רולין מקרטי, דין שרוק .
האם אתם הולכים בעקבות החלומות שלכם ומגשימים את תכלית חייכם?

בהיותו עורך דין צעיר היה המחבר דה פאפ משותק מחרדה עד שחווה התנסות יוצאת מגדר הרגיל שהניעה אותו לצאת ולחקור את כוחו הלא ייאמן של הלב וכיצד יש ביכולתו להוביל אותנו אל החיים שאותם נועדנו לחיות. במסע חיפוש שלקח אותו מסביב לעולם ראיין דה פאפ 18 אישים ומומחים מפורסמים, ובהם מאיה אנג'לו, דיפאק צ'ופרה, פאולו קואלו, ג'יין גודול, אקהרט טולה וגארי זוקאב. מובילי ההגות הללו חשפו בפניו את סיפוריהם האישיים לצד תובנות מעמיקות ויצרו עם דה פאפ מדריך מעורר השראה להשגת גישה אל האהבה ואל החוכמה הבלתי נדלות של הלב – וליצירת הכוח האותנטי שלכם.

הלב אינו איבר פיזי ותו לא. יש בו אינטליגנציה העולה לאין שיעור על זו של השכל. בעזרת ספר זה תלמדו כיצד להשתמש בחוכמת הלב כדי לשנות את השקפותיכם על כסף והצלחה, על בריאות ואושר, על מערכות יחסים וקהילה. תרגילי קשב ומדריך התבוננות ידריכו אתכם כיצד להפעיל את הכוחות המיוחדים של הלב: אינטואיציה, כוונה, הכרת תודה, סליחה ונתינה.
בהשראת השיעורים הבלתי נשכחים האלה של טובי המורים בעולם תצאו למסע חיפוש משלכם למציאת הכישרונות הטמונים בכם, לשמיעת הקול הפנימי שלכם, למציאת משמעות בכל מה שקורה לכם ולהגשמת התכלית העליונה של חייכם.
חסר זמנית במלאי
מק״ט
11002112
עמודים
240
יציאה לאור
7 באפר׳ 2016
תרגום
אמנון כץ ושהם סמיט