כסף קל

סופר/ת : ינס לפידוס
מחיר מיוחד ‏49 ₪ מחיר רגיל ‏98 ₪
יו הוא סטודנט שזקוק נואשות לכסף כדי לתחזק את סגנון החיים של חוגי החברה הגבוהה, וכשמוצעת לו עבודה כסוחר סמים לחבריו העשירים, הוא מקבל אותה מבלי לחשוב על ההשלכות.
 
חורחה הוא סוחר סמים צ'יליאני שהַבריחה האגדית שלו מהכלא מציבה אותו שוב בחזית מלחמת הסמים של סטוקהולם. חורחה בקי ברזי המוצר וצמא לנקמה במי שהפליל אותו.
 
מראדו הוא אוכף החוק השרירי של ארגון פשע יוגוסלבי שמחפש הזדמנות לשנות כיוון וקריירה. גם לו נמאס להיות כלי שרת במשחק מסוכן ובלתי אפשרי.
 
שלוש הדמויות מוצאות את עצמן במאבק חזיתי כשניסיונות הבריחה והחילוץ שלהן מציבים אותן במסלול התרסקות. הן נאלצות לקבל החלטות בשברירי שניות ולשלם עליהן את המחיר בעולם אכזרי, שקשה להיכנס אליו ושאין ממנו דרך חזרה.
 
"כסף קל" הוא מותחן פשע על קוקאין וכוח, על נשים יפות ומועדונים, על נקמה והישרדות. כסף קל ראה אור ב-32 מדינות. כסף קל הסרט השוודי קיבל את חסותו של מרטין סקורסזה. כסף קל טרילוגיה אמריקנית תופק על ידי האחים וורנר בבימויו של דניאל אספינוזה.
 
ינס לפידוס הוא עורך דין פלילי שייצג כמה מהפושעים המוכרים ביותר בעולם התחתון. איש בשוודיה אינו כותב בסגנון הקצבי, השוטף והמציאותי שלו.
במלאי
מק״ט
11200622
עמודים
512
יציאה לאור
17 ביולי 2013
תרגום
יסמין קלין