כמו בשמיים - ניאל ויליאמס

טוען...

כמו בשמיים - ניאל ויליאמס

‏98 ₪

הרבה כתרים נקשרו לניאל וויליאמס על ספרו הראשון "ארבעה מכתבי אהבה". קוראים ומבקרים רבים טוענים שספרו השני אפילו טוב ממנו.

ניאל וויליאמס שולט היטב ברזי השפה, והיכולת שלו לחדור אל תוך סיפור אהבה באותו ריאליזם קסום ועדין נטול כל אירוניה, מאפשרת לנו להתמסר בזרועות פתוחות ולהיסחף אל תוך עולמם של גיבוריו.

על רקע צפון אירלנד וונציה נרקם סיפור אהבה מיוחד בין גבר ואישה ידועי סבל ומלאי פחדים. סטיפן, שאמו ואחותו נהרגו בתאונת דרכים, הולך ומתרחק עד שאינו מצליח ליצור קשר עם אנשים. הקשר היחיד שיש לו עם אביו הוא דרך משחקי שח. יום אחד פוגש סטיפן בקונצרט כנרת איטלקיה בשם גבריאלה ומתאהב. אביו החולה שמאשים את עצמו בבדידותו של בנו, מרגיש שסטיפן מתאהב ושם לעצמו למטרה לא למות עד שאהבת בנו תתממש.

"קיימות שלוש חידות בחיים: חידת האהבה, חידת המוות ובתוכן חידת האלוהים." הספר לוקח אותנו למסע אל תוך החידות האלה. ספר מרגש ומקסים על כוחם של אהבה, מוות וגורל. "גם ברגעים הפחות מושלמים של הספר רגישותו של הסופר לשפה ויכולת ההתבוננות הבוטחת והזורמת שלו משתקפים בכל עוצמתם". "הסיפור מפליג בבטחה ובבהירות אל תחושה עוצרת נשימה של קסם, ניסים וכוחה של אהבה. קראו את הספר, ותגלו שאתם מאמינים במלאכים."

במלאי
מק״ט
18100030
עמודים
320
יציאה לאור
1 בפבר׳ 2000