כמה קשה זה כבר יכול להיות

כמה קשה זה כבר יכול להיות

מחיר מיוחד ‏38 ₪ מחיר רגיל ‏96 ₪

"משהו בי התקומם לנוכח המחשבה שהחיים מתכווצים… במקום לגדול. לפני ששמים לב אנחנו יושבים בתחתוני ספיגה בבית מונגש בדיור מוגן. כבר עכשיו בורח לי קצת כשאני מתעטשת. סליחה, אבל לא התחשק לי 'לפסוע מעדנות אל תוך הלילה הטוב'." — מתוך הספר

קייט רדי ניצבת בפני יום הולדתה ה־50. ילדיה הפכו למתבגרים בלתי נסבלים; בריאותם של אמה ושל חותניה רופפת; ובעלה עובר משבר של אמצע החיים שמאלץ אותה לחזור לקריירה אחרי שנים מחוץ לשוק העבודה. קייט נאבקת ללהטט בין כל המשימות, ובדיוק אז ג'ק — לקוח/מאהב ישן שלה — מגיח שוב בחייה. המילה 'מורכב' אפילו לא מתחילה לכסות את זה.

"כמה קשה זה כבר יכול להיות?" הוא סיפור התבגרות של אישה על סף שנת ה־50. סיפור על ניסיון למצוא איזון ועל הדרך למצוא את עצמךְ, מי את ומה את צריכה כדי להרגיש חיה בשעה שהתרגלת להעמיד את עצמך אחרונה בסדר העדיפויות.

אליסון פירסון היא סופרת ולשית, כותבת טורי עיתונים ומחברת רב־המכר העולמי אין לי מושג איך היא עושה את זה, שנמכר ב־4 מיליון עותקים ועוּבּד לקולנוע בכיכובה של שרה ג'סיקה פארקר. פירסון זכתה לשלל תארים ופרסים, בהם "בעלת הטור של השנה", "מבקרת השנה" ו"מראיינת השנה". היא חיה בקיימברידג', אנגליה עם בן זוגה ושני ילדיהם.

"הספר המצחיק והפמיניסטי ביותר של השנה! כל שורה היא מלאכת מחשבת. כל תובנה על ההורות קורעת מצחוק, או נאמנה למציאות עד כדי שיברון לב."
טלגרף

"מדויק ומצחיק… גדוש הערות אגב מבריקות ושנונות על החיים המודרניים."
טיימס

"תוסס, חד כתער וקורע מצחוק."
אקספרס

במלאי
מק״ט
11201142
עמודים
432
יציאה לאור
28 בפבר׳ 2018
תרגום
קטיה בנוביץ׳
כתוב חוות דעת שלך
הנך סוקר:כמה קשה זה כבר יכול להיות