כיצד לקרוא אנשים‏

מחיר מיוחד ‏71 ₪ מחיר רגיל ‏94 ₪
הידיעה איך "לקרוא" אנשים, איך להבחין ברמזים הנסתרים ולפענח אותם, היא נכס חשוב בכל תחום שתעסקו בו - מהקריירה המקצועית ועד חיי האהבה שלכם. ד"ר ליליאן גלס, פסיכולוגית, מומחית לתקשורת בין-אישית ומחברת רבי-מכר, שתחדד את כושר ההבחנה שלכם ותבטיח לכם יתר כוח והצלחה.
ד"ר גלס, היושבת בלוס אנג'לס, עבדה עם אינספור כוכבי קולנוע, מנכ"לים, ספורטאים ופוליטיקאים, ופיתחה שיטה כיצד לרכוש את היכולת המיוחדת לדעת את האמת על בני אדם בעזרת פירוש נכון של קול, דיבור, הבעות פנים ושפת גוף. השליטה בסימנים - כמו התלוננות כרונית, קטיעת דברי אחרים וחייכנות מזויפת, גרירת רגליים ושימוש בסלנג, מחוות ידיים וסגנון לבוש - תשפר את מודעוּתכם ואת ביטחונכם החברתי, את שיפוטכם לגבי אחרים ואת יכולתכם לעשות בחירות והחלטות מוצלחות יותר.
אם אתם מתכננים להתקשר עם מישהו, להתחתן, לשכור עובד או עובדת או להתקבל לעבודה, "קריאה" נכונה של האחר חיונית עבורכם במיוחד. כן תלמדו להשתמש ביכולתכם התקשורתית לצורך ניתוח ושינוי הסגנון של עצמכם ולהקרנת ביטחון עצמי, כנות וכוח.

ד"ר ליליאן גלס מחזיקה בשני תוארי דוקטור, מרצה באוניברסיטת דרום קליפורניה, פירסמה בכתבי עת מקצועיים רבים, שימשה כעדה מומחית במשפטים והיא מופיעה דרך קבע בתוכניות אירוח בטלוויזיה.
במלאי
מק״ט
10313452
עמודים
288
יציאה לאור
7 בספט׳ 2006